• Kraunamos nuotraukos
  • Jau daugiau kaip 130 metų 1883 MAISON ROUTIN, būdami Prancūzijos Sirupier (sirupų gamintoja) meistrais, aistringai plėtoja gourmet aromatus ir skonius reikliausiems viso Pasaulio vartotojų poreikiams. Nuo aristokratiškų rūmų kokteilių iki gurmaniško karšto šokolado - gėrimų dizaineriai kruopščiai lavina penkis pojūčius, derindami spalvų ir šviesos pusiausvyrą, tekstūros ir priedų harmoniją, skonio ir garnyro dermę. Nuo stiklo iki garso dizaino - Sirupier audžia subtilų ryšį tarp gėrimų ir emocijų, svajonių ir tikrovės. Tiek Prancūzijoje, tiek užsienyje 1883 MAISON ROUTIN meistriškumas ir aistra yra nuolat atsinaujinančio kūrybiškumo varomosios jėgos, niekada neišleidžiančios iš akių savo įkūrėjo Philibert'o ROUTIN'o dvasios: noro išrasti ir laikytis svarbiausio – aukščiausios kokybės reikalavimo. 

    Šviesios raudonumo spalvos ir saulėtų citrusinių vaisių puokštės sirupas 1883 Spritz įgauna švelnius medaus ir saldaus skonio aromatus, kurie suteikia aromatingą kelionę su "la dolce vita" akcentais. Intensyvumo pusėje išryškėja citrusinių vaisių aromatas, jų žievelių ir minkštimo natos. Sirupas 1883 Spritz yra be alkoholio, pagamintas iš kruopščiai atrinktų ingredientų, įskaitant natūralų cukranendrių cukrų ir labai svarbų ingredientą - gryną Alpių vandenį.

    Gomuryje švelniai saldaus skonio ir aromato intesyvumo su LA DOLCE VITA AKCENTAIS. 

    Mūsų ekspertų vertinimu, 1883 Maison Routin Spritz kartu su Nealkoholiniu putojančiu baltu vynu Pierre Zéro Chardonnay 0% = geriausias nealkoholinis Spritz kokteilis tarp visų įmanomų šio kokteilio interpretacijų su kitais sirupais ar net non-alco aperityvais!

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne