Džinas-Mombasa Club Gin 41.5% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Džinas-Mombasa Club Gin 41.5% 0.7L

  Kilmės šalis
  Jungtinė Karalystė
  Talpa (L)
  0.7 L
  Džino stilius
  CLASSIC
  Alk. tūris
  41.5%
 • Istorija prasideda XIX amžiau pabaigoje, Viktorijos laikų širdyje. Galingoji ir garsioji Britų imperija jau kelis dešimtmečius buvo pasinėrusi į kolonijinę kovą visoje Afrikoje. Imperija jau buvo užvaldžiusi jūrų komercinius kelius, taip pat didžiąją dalį prekių srauto tarp Rytų ir Vakarų. Britų dominavimą prekyboje daugiausia lėmė atrasti nauji keliai į Indiją - keliai, kuriuos atrado tie pirmieji romantiškieji Anglų tyrinėtojai. Svarbiausias atradimas buvo priešais Zanzibaro salą esantis pakrantės miestas Mombasa, kuris dėl savo strateginės padėties netrukus tapo pagrindiniu visos Rytų Afrikos uostu ir komerciniu centru, pavertęs jį vieta, kurioje civilizuotas kolonijinis pasaulis maišėsi su egzotiško Afrikos pasaulio magija ir paslaptimi. Čia buvo įkurtas pirmasis privatus socialinis klubas: Mombasa klubas. Jį 1885 metais įkūrė Britų Rytų Afrikos protektorato pareigūnai ir jame galėjo lankytis tik anglai, gimę Jungtinėje Karalystėje, užimantys nuolatines ar laikinas oficialias pareigas arba dirbantys Imperatoriškajai Rytų Afrikos bendrovei. Mombasa klubas buvo svarbi kolonijinio gyvenimo dalis ir tapo garsus bei populiarus kaip svetinga, idiliška susitikimų vieta, kurioje jo nariai gyvai diskutuodavo ar keisdavosi naujienomis, gurkšnodami Mombasa Club Gin ir toniką (išskirtinį džiną iš Anglijos, kuris buvo specialiai distiliuojamas ir išpilstomas į butelius klubo narių vartojimui ir malonumui). Džinas distiliuojamas tradiciniais metodais, kai augalai panardinami į spiritą ir distiliuojamas partijomis, naudojant prieš tai keturis kartus distiliuotą neutralų alkoholį ir atrinktus natūralius ingredientus.

  Nosyje atsiskleidžia egzotiškiausių botaninių rūšių subtilumas: anglikono šaknis, kasijos žievė, kalendros sėklos. Apgaubtas šiek tiek aštrių gvazdikėlių ir kmynų aromatų, labai ryškus, ilgai išliekantis kadagio uogų fonas.

  Gomuryje šiek tiek saldokas ant liežuvio, gerai subalansuotas, besiskleidžiantis burnoje. Žolelių pojūčiai, lengvi citrinų, anisų tonai ir jau minėtos stiprios botaninės rūšys. Poskonis ilgas ir kartus. 

  Šis London Dry puikiai tinka aperityviniams kokteiliams ar maišytiems gėrimams gaminti. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne