Kalvadosas-Busnel XO 12YO 43% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Kalvadosas-Busnel XO 12YO 43% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Alk. tūris
  43%
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Prancūzija garsėja ne tik savo istorija, nesuskaičiuojamais lankytinais objektais, patraukliu klimatu ir viena populiariausių turistinių vietų visame pasaulyje, bet ir gurmaniška virtuve, puikiais vynais ir geriausiu brendžiu. Vienas iš šių išskirtinių alkoholinių gėrimų vadinamas Busnel Calvados. Ypatingas senas šviesus kalvadosas išpilstytas į ypač elegantišką, žalsvos spalvos butelį ilgu kakleliu ir geltonos bei auksinės spalvos etikete Busnel - Calvados Pays d'Auge.

  Distilerija įsikūrusi nedideliame, bet labai garsiame Prancūzijos Pays d'Auge regione, Normandijoje. Įkurta 1910 metais, šiandien "Busnel" yra atsakinga už prekės ženklą ir Busnel Calvados gamybą. Distilerija taip pat garsėja ypatinga nuojauta individualiam ir nepakartojamam skoniui. Fermentuotas obuolių sidras distiliuojamas double Copper still distiliavimo induose ir 12 metų brandinamas vieno ąžuolo statinėse, kad įgautų išskirtinį prinokusių obuolių skonį. Tamsios gintaros spalvos BUSNEL Calvados XO 12YO Pays d'Auge Controlee kūriniui naudojama daugiau kaip 40 obuolių veislių. 

  Nosyje galingas ir kompleksiškas, aromate prieskoningas su medienos užuominomis, juntamos muskato riešuto, svarainių, vanilės ir kavos natos.

  Gomuryje glotnus ir gerai subalansuotas, juntamas vaisių, vanilės, kavos skonis, ypatingai ilgai trunkantis poskonis.

  Apdovanojimai: World Calvados Awards 2018 – pripažintas geriausiu kalvadosu – aukso medalis. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne