Kalvadosas-Busnel VSOP 40% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Kalvadosas-Busnel VSOP 40% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Alk. tūris
  40%
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Prancūzija garsėja ne tik savo istorija, nesuskaičiuojamais lankytinais objektais, patraukliu klimatu ir viena populiariausių turistinių vietų visame pasaulyje, bet ir gurmaiška virtuve, puikiais vynais ir geriausiu brendžiu. Vienas iš šių išskirtinių alkoholinių gėrimų vadinamas Busnel Calvados. Ypatingas senas šviesus kalvadosas išpilstytas į ypač elegantišką, žalsvos spalvos butelį ilgu kakleliu ir geltonos bei auksinės spalvos etikete Busnel - Calvados Pays d'Auge.

  Distilerija įsikūrusi nedideliame, bet labai garsiame Prancūzijos Pays d'Auge regione, Normandijoje. Įkurta 1910 metais, šiandien "Busnel" yra atsakinga už prekės ženklą ir Busnel Calvados gamybą. Distilerija taip pat garsėja ypatinga nuojauta individualiam ir nepakartojamam skoniui. Busnel Calvados yra obuolių brendis. Fermentuotas obuolių sidras distiliuojamas double Copper still distiliavimo induose ir mažiausiai ketverius metus brandinamas vieno ąžuolo statinėse. Busnel VSOP Calvados gamybai naudojama daugiau kaip 40 obuolių veislių.

  Nosyje rūgštus obuolių aromatas su ąžuolo, bičių vaško, keptų obuolių ir kriaušių natomis.

  Gomuryje ne itin sausas karamelės ir irisų pojūtis, o poskonis ypač gaivus.

  Busnel VSOP Calvados tinkamas kūrybiškiems kokteiliams, kaip digestyvas, taip pat patiekiamas su kava ir pyragu. Dera su kiaulienos, vištienos patiekalais ir keptais desertais.

  2000 metais laimėjo sidabro medalį San Francisko pasauliniame stipriųjų gėrimų konkurse (San Francisco World Spirits Competition), o 2014 metais - sidabro medalį Tarptautiniame vyno ir stipriųjų gėrimų konkurse (The International Wine and Spirits Competition).

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne