Džinas-Hanami Dry Gin 43% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Džinas-Hanami Dry Gin 43% 0.7L

  Kilmės šalis
  Nyderlandai (Olandija)
  Talpa (L)
  0.7 L
  Džino stilius
  CLASSIC
  Alk. tūris
  43%
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
 • Laikydamiesi VIII amžiaus imperatoriškojo dvaro tradicijos, milijonai Japonų kiekvieną pavasarį švenčia Hanami šventę, kurios metu kasmet pražysta vyšnių žiedai. Tai atgimimo ir atsinaujinimo šventė, be to, kadaise vyšnios žiedas buvo labiausiai gerbiamas samurajų gyvenimo būdo simbolis. Krintantys žiedai simbolizuoja nuostabią paprasto ir džiaugsmingo gyvenimo ramybę. Hanami ištakos - prabangūs vakarėliai Kinijos imperatoriaus dvaro ume giraitėse, kuriuos rengdavo vienas po kito sekę Japonijos šiogūnai - šiandien yra Pasaulinė gyvenimo šventė.

  Senieji Zen meistrai mokė, kad norint pasiekti ramybės būseną, būtina pasiekti gyvensenos pusiausvyrą. Laikydamasis šių principų, distiliavimo meistras užtikrina, kad Hanami Dry Gin būtų apgalvotas, rankomis pagamintas gėrimas, kuriam pagaminti naudojami neprilygstami gamtiniai ištekliai ir kuriam skiriama pakankamai laiko, kad būtų užtikrintas jo tobulumas.

  Pagal originalų ir šimtmečių senumo olandiško sausojo džino receptą sukurtas HANAMI džinas yra pripildytas tikrosios išskirtinių vyšnių žiedų ir žolelių esencijos. Šios botaninės medžiagos surinktos pagal distilerijos griežtai saugomą receptą, tačiau galite būti tikri, kad visos jos kruopščiai atrinktos ir patikrintos, siekiant užtikrinti aukščiausią grynumą ir kokybę.

  Gomuryje subtiliai pipirinis, vaisiškas su pušų dervų natomis.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne