Džinas-Hammer&Son Old English Gin 44% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Džinas-Hammer&Son Old English Gin 44% 0.7L

  Kilmės šalis
  Jungtinė Karalystė
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Hammer&Son Old English Gin istorija apgaulingai paprasta: Langley Distillery distilerija atkūrė 1783 metais sukurtą džino receptą, ir nė viena detalė nebuvo praleista, kad būtų galima į ją nekreipti dėmesio. Receptas yra kuo tiksliausias, koks tik gali būti pagal to laikmečio receptą. Distilerija atliko tik vieną nedidelį pakeitimą: neįtraukė terpentino aliejaus, kuris buvo to laikmečio recepto sudėtine dalimi. Terpentino aliejus turi dvi savybes, dėl kurių jis nėra tinkamas džinui. Pirma (ir svarbiausia), jis toksiškas. Antra, terpentino pušų ir spyglių savybės naudojamos kadagių aromato charakteriui džine pastiprinti, nesudarant sąlygų gerai distiliuoti kadagius ir nerandant geros kokybės kadagių. Hammer&Son Old English Gin techniškai yra Old Tom Gin. Nors oficialiai taip ir nėra žymimas. Po distiliavimo į jį įpilama saldiklio, todėl jis yra Old Tom džino stiliaus pavyzdys.

  Nosyje gana ryškūs kadagiai, bet šiek tiek tamsesnių muskuso natų, šlapio popieriaus, po lietaus nukritusių medžių lapų, anglikono ir kasijos užuominų. Tuo jis yra gana įdomus ir tai akivaizdus įrodymas, kad čia yra kažkas, kas gali būti ne įprastas džinas. Aromatai slepia tam tikrą kompleksiškumą, charakterio gilumą ir primena natas, kurios gali būti jaučiamos amatininkų gamintoje degtinėje ar ryškiame viskyje.

  Gomuryje daug ryškių kadagių, ryškių citrusinių vaisių natų, saldžių citrinų, apelsinų žievelės. Labai tirštas, ir gana sudėtingas: muskato riešutai, gvazdikėliai, o pabaigoje - ryškaus gėlių saldumo užuomina.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne