Džinas-Whitley Neill Original 43% 1L

 • Kraunamos nuotraukos

  Džinas-Whitley Neill Original 43% 1L

  Kilmės šalis
  Jungtinė Karalystė
  Talpa (L)
  1 L
 • WHITLEY NEILL džinas - tai handcrafted (rankų darbo), premium kokybės džinas, kuriam įkvėpimo suteikia geriausi ingredientai iš viso Pasaulio. Distiliuojamas pačioje Londono miesto širdyje, - vienintelėje distilerijoje Londono centre. Whitley Neill Gin išplėtė džino skonio profilį naujomis, nei vien tik tradiciniai botaniniai augalai, patirtimis. Nuo London Dry džino su sodriomis kadagių, citrusinių vaisių ir egzotiškų Žaliojo kyšulio agrastų bei baobabo vaisių natų iki rabarbarų ir imbiero, blood orange ir aviečių džinų - distiliuojant pačius geriausius Pasaulio ingredientus ir derinant juos, kad sukurti tokius džinus, kokių dar nėra buvę.  

  Whitley Neill Original išskirtinį džiną sukūrė Johnny Neill, tiesioginis ilgos distiliuotojų giminės palikuonis. Įkvėptas šeimos nuotykių jausmo, Johnny siekė sukurti savo firminį džino mišinį. Rezultatas - tai duoklė Neill angliškam distiliavimo paveldui ir pagarba paslaptingam jo žmonos Afrikos gimtinės grožiui. Tai subalansuotas, savitas džinas, kuriame klasikiniai džino botaniniai augalai maišomi su egzotiškais Afrikos augalais, kad būtų sukurtas tokio pat unikalaus skonio skystis, kaip ir jo paveldas. Jis yra šiek tiek švelnesnis, nei tradicinis džinas, turtingas kadagių ir citrusinių vaisių, pot-pourri ir egzotiškų prieskonių natomis. Skonis ilgas, su subtiliai išnykstančiomis žolelėmis, kakava ir cukruotomis citrinų žievelėmis, o kvapas ir citrusų saldumo, ir pipirų, ir savitas gėlių aromatas.

  Distiliavimui naudojami botaniniai augalai - kadagys, kalendros sėklos, kasijos žievė, orriso šaknis, angelikos šaknis, saldusis apelsinas, citrina, agrastas, baobabas.

  Tarptautiniai apdovanojimai:
  2019 m. San Francisco World Spirits Competition – aukso medalis
  2019 m. International Spirits Challenge – aukso medalis
  2019 m. International Wine and Spirits Competition – aukso medalis
  2020 m. International Spirits Challenge – sidabro medalis
  2020 m. International Wine and Spirits Competition – sidabro medalis
  2021 m. San Francisco World Spirits Competition – sidabro medalis
   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne