Džinas-Whitley Neill Connoisseur's Cut 47% 1L

 • Kraunamos nuotraukos

  Džinas-Whitley Neill Connoisseur's Cut 47% 1L

  Kilmės šalis
  Jungtinė Karalystė
  Talpa (L)
  1 L
  Džino stilius
  CONTEMPORARY
  Alk. tūris
  47%
 • WHITLEY NEILL džinas - tai handcrafted (rankų darbo), premium kokybės džinas, kuriam įkvėpimo suteikia geriausi ingredientai iš viso Pasaulio. Distiliuojamas pačioje Londono miesto širdyje, - vienintelėje distilerijoje Londono centre. Whitley Neill Gin išplėtė džino skonio profilį naujomis, nei vien tik tradiciniai botaniniai augalai, patirtimis. Nuo London Dry džino su sodriomis kadagių, citrusinių vaisių ir egzotiškų Žaliojo kyšulio agrastų bei baobabo vaisių natų iki rabarbarų ir imbiero, blood orange ir aviečių džinų - distiliuojant pačius geriausius Pasaulio ingredientus ir derinant juos, kad sukurti tokius džinus, kokių dar nėra buvę. 

  Įkvėptas Londono, Johnny Neill patobulino vieną iš gražiausių Traditional London Dry Gins džinų, leisdamas pasireikšti sodrioms kadagių ir citrusinių vaisių natoms ir šiuo Whitley Neill Connoisseur's Cut džinu atiduodamas duoklę Whitley Neill šeimai ir jos distiliavimo pradžiai. Jis brandinamas ąžuolo statinėse. 

  Distiliuotas žolelių ir prieskonių iš viso Pasaulio gamoje. Pavyzdžiui, apelsinų ir citrinų žievelės iš Ispanijos, angelikos šaknys iš Prancūzijos, kalendros iš Rusijos, irisai iš Italijos ir daugelis kitų. Atidarę butelį pajusite gaivų kvapą su aštriu kadagio prieskoniu ir citrusinių vaisių tonais, kurie sušildys jūsų pojūčius. Whitley Neill Connoisseur's Cut yra skirtas naujų skonių potyrių ieškantiems vartotojams.  

  Nosyje kadagiai, citrusiniai vaisiai, pipirai.

  Gomuryje kadagiai, greipfrutai, citrinos, saldymedis, imbieras.

  Poskonis ilgas, šiltas, aštrus, su citrinų, subtilių prieskonių aromatų tonais.

  Tarptautiniai apdovanojimai:
  2022 m. The Spirits Business Gin Masters - aukso laimėtojas
  2022 m. International Spirits Challenge - dvigubas aukso laimėtojas
  2022 m. San Francisko World Spirits Competition - dvigubo aukso laimėtojas
  2022 m. London Spirits Competition - aukso laimėtojas
  2022 m. IWSC (International Wine & Spirits Competition) - aukso laimėtojas 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne