Džinas-Tanqueray No.10 Grapefruit & Rosemary 45.3% 1L

 • Kraunamos nuotraukos

  Džinas-Tanqueray No.10 Grapefruit & Rosemary 45.3% 1L

  Kilmės šalis
  Jungtinė Karalystė
  Talpa (L)
  1 L
  Džino stilius
  CLASSIC
  Alk. tūris
  45.3%
 • Tanqueray prekės ženklas gimė prieš maždaug 180 metų, kai Charles Tanqueray ėmė maišyti egzotinias sudedamąsias dalis ir pagamino išskirtinį London Dry sausąjį džiną. Pionierius ir perfekcionistas, Charles pirmuosius metus skyrė sukurti idealiai derantį receptą, iš kurio gimtų turtingas, įvairialypis ir sodrus skonis. 1830 metais Charles sukurtas Tanqueray ir šiandien gaminamas pagal tą patį klasikinį, laikui nepavaldų receptą. 

  Tanqueray No.10 Grapefruit & Rosemary išraiškoje naudojamas klasikinis "No. Ten" džinas, bet papildomai pagardintas greipfrutais ir rozmarinais! Tai naujas riboto leidimo "Citrus Heart" serijos aitrus džinas, pasižymintis geru citrusinių vaisių prieskoniu ir nuostabiu žolelių gilumu - idealiai tinka maišyti su geru Viduržemio jūros regiono prieskoniniu tonic water.

  Nosyje saldžios ir šiek tiek karčios greipfrutų natos bei žolelių aromatas.

  Gomuryje šilkinis, švelnus ir labai gerai subalansuotas. Greipfrutai yra stiprūs ir puikiai dera su kadagiais, juos sustiprina tikras Viduržemio jūros regiono aromatas, kurį suteikia rozmarinai, ir vos juntamas citrinų prieskonis.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne