Džinas-GinRaw Barcelona 42.3% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Džinas-GinRaw Barcelona 42.3% 0.7L

  Kilmės šalis
  Ispanija
  Talpa (L)
  0.7 L
  Džino stilius
  MODERN
  Alk. tūris
  42.3%
 • Ispaniškas GinRaw Barcelona - elegantiškas džinas, įkvėptas Barselonos aromatų ir gastronomijos. Tai šiam miestui būdingų tradicijų ir modernumo derinys. Unikalus gaminimo procesas, distiliavimas, įkvėptas naujausių gastronominių metodų. Tai Barselonoje gaminamas premium kategorijos džinas GINRAW. Pagrindinis spiritas iš pradžių distiliuojamas su kadagio uogomis, o paskui maišomas su spiritu, kuriame yra subtilesnių botaninių augalų. Naudojami klasikiniai Viduržemio jūros regiono ir egzotiškesni augalai, - citrinos žievelės iš Mursijos, kedro žievelės iš Valensijos ir lauro lapai taip pat iš Ispanijos. Prie egzotiškesniu ingredientų kafiro laimo lapai iš Tailando, juodasis kardamonas iš Indijos ir kalendros sėklos iš Egipto.

  Nosyje aštrus ir vaisinis, su salyklo grūdų švelniomis natomis. Maloniai kvepia, primena persikus, pereina į melisos ir kadagio aromatus.

  Gomuryje mažiau sausas, nei galima tikėtis. Daug gėlių aromatų: alyvų, vijoklių, vyšnių žiedų, taip pat citrinų melisos, kadagių su trupučiu citrusinių vaisių žievelių. 

  Sukurtas mėgautis grynu arba su ledukais, G&T kokteiluose, sustiprinant jo gaivumą, arba kaip pagrindą kitiems kūrybiškiausiems kokteiliams. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne