Džinas-Bombay Sapphire Sunset Special Edition 43% 0.7L

  • Kraunamos nuotraukos

    Džinas-Bombay Sapphire Sunset Special Edition 43% 0.7L

  • Sukurtas remiantis slaptu 1761 metų receptu, BOMBAY SAPPHIRE džinas šiomis dienomis išlieka ne tik vienu žinomiausiu ir prestižiškiausių prekinių ženklų pasaulyje, bet ir unikaliu produktu, išsiskiriančiu savo aukšta kokybe. Unikali BOMBAY SAPPHIRE gamybos technologija, sudėtinga receptūra bei naudojami sudėtiniai skonio bei aromato ingredientai atsispindi nepaprastai puikiose šio gėrimo skonio charakteristikose. 

    Bombay Sapphire Sunset yra Laverstoke Mill Distillery distilerijos antrasis riboto Special Edition leidimo džinas, kurį įkvėpė švelni šiluma ir auksinis oranžinis besileidžiančios saulės švytėjimas. Šioje unikalioje aromatingoje Bombay Sapphire džino skonio išraiškoje derinama dešimt egzotiškų Sapphire džinui būdingų botaninių augalų, tokių kaip kadagiai, citrinų žievelės, kalendrų sėklos, orriso šaknys, anglikono šaknys, karčiųjų migdolų šaknys, saldymedis, kasijos žievė, kubebo uogos, rojaus grūdai ir dar papildomai trys - auksinė ciberžolė, indiškas baltasis kardamonas ir Ispaniškas mandarinas. Taip sukuriamas sudėtingas, bet nuostabiai subalansuotas, gyvybingas džinas.

    Gomuryje indiškas baltasis kardamonas, ciberžolė ir saulėje džiovintos Mursijos mandarinų žievelės sukuria švelnių prieskonių sluoksnį su aitriu citrusinių vaisių fonu. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne