Džinas-Bols Genever Barrel Aged 40% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Džinas-Bols Genever Barrel Aged 40% 0.7L

  Kilmės šalis
  Nyderlandai (Olandija)
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Gražios aukso spalvos Bols Genever Barrel Aged gaminamas iš vadinamojo "Moutwijn". Tai fermentuotų kukurūzų, rugių ir kviečių mišinys, kuris trigubai distiliuojamas copper Pot Still distilavimo katilinėje, o paskui rafinuojamas naudojant įvairias botanines medžiagas (apyniai, gvazdikėliai, anyžiai, saldymedis, imbieras, kadagys ir kitos). Lucas Bols distilerijos meistras, saugantis slaptą receptą, įkvėptas Amerikietiško burbono viskio tradicijų ir dešimtmečius kaupiamos distilerijos patirties brandinant Genever, nusprendė, kad originalus XIX amžiaus Lucas Bols Genever receptas puikiai tiktų brandinti Prancūzijos Limousin (Limuzino) regiono (buvęs administracinis regionas vidurio Prancūzijoje. Sostinė – Limoges (Limožas). Nuo 2016 metų jis tapo naujo administracinio regiono Nouvelle-Aquitaine dalimi) ąžuolo statinėse. Brandinims trunka 18 mėnesių. Brandinimas tatinėse suteikia šiam Genever šviesiai auksinę spalvą ir sodrų, ąžuolinį, saldų skonį.

  Nosyje turtingas salyklo aromatas, vanilės, medienos ir abrikosų aromatų tonai. 

  Gomuryje pasižymi sodriu ir suapvalintu salyklo skoniu, kadagio ir ąžuolo užuominomis bei sudėtingu, bei vaisiniu skoniu. 

  Toks ypatingas Genever nusipelno, kad būtų naudojamas brandintuose kokteiliuose, tokiuose kaip "Very Old Fashioned", kad iš tikrųjų atsiskleistų jo dvasia. Ieškote tikro Amsterdamo skonio? Mėgaukitės šiuo gėrimu kartu su bokalu alaus, kaip olandai vadina "Kopstootje". Puikiai tinka vartoti ir gryną. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne