Džinas-Beefeater 40% 1L

 • Kraunamos nuotraukos
 • "Beefeater London Dry Gin" yra puikiai subalansuotas džinas, kuris įtikina savo visuma. Jei iš pradžių pastebėsite vaisinį apelsinų, citrinų ir kadagių kvapą, kitą akimirką jus užkariaus sodrus citrusinių vaisių aromatų ir pikantiškų angelikos šaknies bei migdolų tonų skonis. Skonyje "Beefeater London Dry Gin" įgauna sausą ir malonų pikantiškumą, kuris kurį laiką išlieka gomuryje.

  "Beefeater London Dry Gin" pagrindas - 1820 m. vaistininko Jameso Borugho sukurtas džino receptas. Pagal šį receptą "Beefeater London Dry Gin" ir šiandien, praėjus daugiau nei 200 metų, distiliuojamas to paties pavadinimo distiliavimo gamykloje Londone, Anglijoje. Už savo pavadinimą "Beefeater London Dry Gin" skolingas Londone gyvenantiems Londono Tauerio saugotojams, kurie visada buvo meiliai vadinami "Beefeater".

  Gaminant "Beefeater London Dry Gin" naudojami devyni augaliniai ingredientai: citrinos žievelė, apelsino žievelė, saldymedžio šaknis, kadagio uogos, kalendra, migdolas, angliarūgštės sėklos, gysločio šaknis ir lelijos sėklos. Prieš pradedant deginimo procesą jos 24 valandas laikomos grūdų alkoholyje. Dėl to grūdų alkoholis sugeria augalinių medžiagų aromatus ir po to distiliuojamas keturis kartus.

  Galiausiai distiliatas sumaišomas su demineralizuotu vandeniu iš Škotijos, kad "Beefeater London Dry Gin" būtų galima išpilstyti į butelius.

  "Beefeater London Dry Gin" pateikiamas permatomame kubo formos butelyje su raudonu dangteliu ir raudonu užrašu "Beefeater London". Raudoną spalvą galima rasti ir ant džino etiketės, kurioje pavaizduotas angliškas "Beefeater", nes ji simbolizuoja tradiciją ir džino pavadinimą.

  Džinas "Beefeater London Dry Gin" idealiai tinka kokteiliams ruošti. Tam rekomenduojama naudoti klasikinį džiną su toniku. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne