Vermutas-Del Professore Bianco 18% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vermutas-Del Professore Bianco 18% 0.75L

  Kilmės šalis
  Italija
  Alk. tūris
  18%
  Talpa (L)
  0.75 L
 • Vermouth & Spirits Del Professore distilerija įsteigta 2014 metais bendradarbiaujant Jerry Thomas, garsiam barmenui Romoje kartu su Antica Distillery Quaglia, istorine Italijos likerių ir distiliatų gamintoja. Ši partnerystė sukėlė tikrą revoliuciją Itališkų gėrimų srityje - inovatyvius ir aukščiausios kokybės produktus, kurie vos per kelerius metus tapo geidžiamais gėrimais ne tik Italijoje, bet ir visame Pasaulyje. Iki šiol jie sukūrė keletą svarbių gėrimų įvairiose kategorijose su Del Professore prekiniu ženklu: nuo džino iki vermuto, nuo aperityvų iki karčiųjų gėrimų. Visus produktus įkvėpė didysis kokteilių tėvas Jerry Thomas pravarde "Profesorius". 

  Gintaro atspalvio vermutas Del Professore Bianco pagamintas iš žolelių ir prieskonių mišinio derinant su vynu iš Moscato delle Langhe vietovės. Pagrindinės distiliavimui naudojamos botaninės medžiagos yra absentas, mėtos, citrusiniai vaisiai, gencijonas, vanilė, gvazdikėliai ir muskatai. Pasižymi neregėtu gilumu, o paskutiniai cukrūs išsiskiria panašiai kaip ice wine. Paprasčiausiai tobulas, išsiskiriantis savo išraiškos laisve. Šis vermutas puikuojasi daugybė aukso medalių.

  Nosyje sudėtinga gėlių, prinokusių vaisių ir prieskonių, tokių kaip vanilė, gvazdikėliai ir muskatas, aromatų puokšte.

  Gomuryje subtilus, puikiai tarpusavyje dera saldumas, gaivios citrusinių vaisių ir cinamono natos bei subtili kinrožė su gencijono paskoniu.

    

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne