Džinas-Bombay Sapphire 40% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Džinas-Bombay Sapphire 40% 0.7L

  Kilmės šalis
  Jungtinė Karalystė
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Sukurtas remiantis slaptu 1761 metų receptu, BOMBAY SAPPHIRE džinas šiomis dienomis išlieka ne tik vienu žinomiausiu ir prestižiškiausių prekinių ženklų pasaulyje, bet ir unikaliu produktu, išsiskiriančiu savo aukšta kokybe. Unikali BOMBAY SAPPHIRE gamybos technologija, sudėtinga receptūra  bei naudojami sudėtiniai skonio bei aromato ingredientai atsispindi nepaprastai puikiose šio gėrimo skonio charakteristikose.

  Neprilygstamas Bombay Sapphire džino skonis yra dešimties kruopščiai atrinktų augalinių ingredientų bei unikalaus gamybos proceso rezultatas. Kitaip nei kai kurių džinų, Bombay Sapphire gamybos metu spiritas distiliuojamas kol virsta garais, tada perleidžiamas per varinę talpą su augaliniais ingredientais. Sudėtingas gamybos procesas lemia švelnų aromatą su kiekvieno iš ingrediento užuominomis bei subtilų ir tobulai subalansuotą skonį.

  Vartojamas kaip sudedamoji kokteilių dalis. Populiariausias kokteilis: Bombay Sapphire® Collins (2 dalys Bombay Sapphire, 1 d. šv. spaustų citrinos sulčių, 2 šaukšteliai cukraus, sodos vanduo).

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne