Actas-Popol Modenos balzamiko actas SGN grafinas 700ml

  • Kraunamos nuotraukos
  • L'ARTISAN POPOL yra nedidelė šeimos įmonė, kuri kartu su virėjais savo laboratorijose Pietų Prancūzijoje kuria originalius, gurmaniškus maisto pagardų receptus jau daugiau nei 50 metų. Po Provanso saule gimsta platus produktų asortimentas (natūralūs vyno actai su įvairių vaisių ar daržovių minkštimu, gurmaniškos garstyčios, padažai, kiti konservuoti delikatesai), kuris jau daugelį metų vilioja Prancūzijos ir svečių šalių vartotojus - tiek mėgstančius gaminti namuose, tiek ir profesionalios virtuvės šefus. POPOL receptuose pirmenybė teikiama vietinėms žaliavoms, todėl gaminiai - autentiški.

    MODENOS balzamiko actas POPOL, SGN - jo sudėtis yra tradicinė, gaminamas iš virtos vynuogių misos, į kurią pridėta vyno acto, ir brandinamas ne trumpiau kaip 60 dienų.  Kilęs iš Modenos, kur būdingas ypatingas klimatas (šalta žiema, kai skystis koncentruojasi, ir labai karšta vasara, kai skystis praranda savo tūrį).
    Misai daugiausia naudojamos baltosios Trebbiano (70 %) ir raudonosios Lambrusco (30 %) vynuogių veislės. 

    Tai tikras nektaras, glostantis jūsų patiekalus.Tinka daugybei patiekalų: su kiaušininiais makaronais, vėžiagyviais, tartare (šviežia tuno/jautienos mėsa su prieskoniais) patiekalais, ravioli su daržovių įdaru, veršienos patiekalais. Klasikinis būdas - gardinti salotas, ypač pomidorų.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne