Aliejus-Feudo Arancio Olio Extra Vergine di Oliva 750ml

 • Kraunamos nuotraukos

  Aliejus-Feudo Arancio Olio Extra Vergine di Oliva 750ml

 • "Feudo Arancio"  - tai pagarba sicilietiškoms tradicijoms ir pagarba žemei, rūsiai pastatyti pagal tradicinę Sicilijos baglio (kilęs iš vėlyvojo lotynų kalbos žodžio ballium - kiemas, apsuptas aukštų pastatų ar sienų) struktūrą .
  Čia tradicijos dera su pažangiausiomis technologijomis, o senovinio skonio intensyvumas dera su aukšta kokybe: vyno gamybos technologijų ir architektūros tradicijų derinys, kurio galutinis rezultatas žavus.
  Įrengta geriausia vyno gamybos įranga, o visos naudojamos medžiagos yra moderniausios ir naudojamos visiškai kondicionuojamoje aplinkoje. Brandinimo rūsiuose metu išryškėja jau esamas vyno gyvybingumas, skonis ir aromatai.
  Vynų evoliuciją nuolat stebi nusistovėjusi agronomų ir vynininkystės specialistų komanda. Aistringi ir patyrę žmonės, kurių pašaukimas yra gauti aukštos kokybės vynus: turtingus, intensyvius, su švelniu skoniu, harmoningus ir apgaubtus elegantiškų taninų. 

  "Feudo Arancio" vynuogynus auginami vėsioje pietinėje Sicilijos pakrantėje, dviejose Sambuca di Sicilia (AG) ir Acate (RG) valdose.
  Kruopščiai atrenkamos atskiros veislės ir puoselėjamos saulėtuose vynuogynuose. Septyni šimtai hektarų sveikos vynuogininkystės. Vietinės ir tarptautinės vynuogių veislės, išmintingai prižiūrimos ir kontroliuojamos agronomų-ekspertų: saulė ir vėjas suteikia skonį vynuogėms. 

  Be vynuogynų, "Feudo Arancio" yra ir šimtmečius skaičiuojantis alyvmedžių giraitės, kuriose auginamos kai kurios būdingiausios vakarų Sicilijos alyvuogių veislės, pavyzdžiui, Nocellara del Belice ir Cerasuola. Šios vertingos alyvuogės renkamos rankomis ir spaudžiamos per dvylika valandų nuo derliaus nuėmimo, kad gautųsi kvapnus, vaisinis ir turtingo skonio ypač tyras Feudo Arancio alyvuogių aliejus, kuris puikiai tinka prie geriausių Viduržemio jūros regiono ir ne tik, virtuvės patiekalų. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne