Vynas-Whitehaven Greg Sauvignon Blanc Marlborough 2022 13.5% 1.5L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Whitehaven Greg Sauvignon Blanc Marlborough 2022 13.5% 1.5L

  New Zealand, Marlborough   

  Kilmės šalis
  Naujoji Zelandija
  Talpa (L)
  1.5 L
  Alk. tūris
  13.5%
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  DRY
 • Whitehaven Wine Company įkurta 1994 metais Naujosios Zelandijos Marlborough regiono širdyje, įgyvendino Sue ir Greg White šeimos viziją sukurti kritikų pripažintą vyno daryklą. Plaukdami Ramiuoju vandenynu, jie nustatė naują kursą į Marlborough Sounds, nuleido inkarą ir išleido vyną Whitehaven pavadinimu. Vyninė vynuoges renka iš daugybės skirtingų vynuogynų visame regione, nuo Wairau slėnio šiaurėje iki Kekerengu šalies pietuose. White šeima, kaip šeimos vyno gamybos įmonė puoselėja ilgalaikę, iš kartos į kartą perduodamą atsakomybę mažinti poveikį aplinkai ir palikti planetą geresnę ateities kartoms.   

  Blyškios citrinų žalumo spalvos Whitehaven Greg Sauvignon Blanc Marlborough vynui gaminti vynuogės renkamos viename iš Awatere slėnyje esančio vynuogyno, ir šis palikimas tęsiasi jau daugelį metų. Išspaustos ir šaltai nusistovėjusios skaidrios sultys fermentuotos nerūdijančio plieno talpyklose 16-12 °C temperatūroje su pasirinktais mielių štamais, kad būtų išsaugotos grynos subregioninės savybės ir veislės aromatai. Vynas ant lengvų mielių nuosėdų talpykloje laikytas iki 2 mėnesių. Prieš išpilstant į butelius vynas buvo stabilizuotas karščiu ir šalčiu bei steriliai filtruotas.   

  Nosyje rafinuotas, grynas ir savitas Marlborough Awatere slėnio subregiono išraiška. Gaivus ir pakilus žaliųjų slyvų, serbentų, raudonųjų paprikų, švelnių žolelių ir šlapių uolienų mineralų aromatas.

  Gomuryje svarus, tekstūriškas, su prinokusių žolelių, žaliųjų pipirų, baltųjų persikų, buksmedžio ir subtilaus jūros druskos aromato sluoksniais. Skonis koncentruotas, tačiau pasižymi puikiu subtilumu ir tyrumu. Skonis tvirtos struktūros, su mineralų prieskoniu ir ilgai išliekančia rūgštimi.

  Dera prie šviežių jūros gėrybių, vasaros salotų, keptos vištienos su žolelėmis ir kreminio ožkos sūrio. Patiekite šiek tiek atšaldytą. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne