Vynas-Trevisana Pinot Grigio BIO DOC Delle Venezie 12.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Trevisana Pinot Grigio BIO DOC Delle Venezie 12.5% 0.75L

  Kilmės šalis
  Italija
  Talpa (L)
  0.75 L
 • Azienda Agricola Trevisana yra nedidelė vyninė, nuo septintojo dešimtmečio priklausanti Tombacco šeimai. Ji gamina ir išpilsto į butelius Itališkus vynus, pasižyminčius tikru ir intensyviu skoniu, pagal geriausias Italijos vyndarystės tradicijas. Ji įsikūrusi Paese, pačioje Veneto regiono širdyje: 20 hektarų vynuogynų auginama su aistra, kad būtų gaminamas aukštos kokybės vynas.

  Kad apsaugotų savo žemės vaisius ir priverstų juos žydėti, šeima pasirinko metodą, kurio stiprioji pusė yra jų natūralumas - visi vynmedžiai auginami taikant 100% ekologinį metodą. Taip užtikrinama vynų natūraliai aukšta kokybė, tausojant aplinką, kurioje gyvename.   

  Šiaudų geltonumo Trevisana Pinot Grigio BIO DOC Delle Venezie spalvos vynas, pagamintas iš ekologiškų Pinot Grigio 100% vynuogių, augančių Veneto regiono vynuogynuose. 

  Nosyje malonus, švelnus, vaisinis, charakteringas, intensyvus, su obuolių ir figų aromatu.

  Gomuryje sausas, aksominis ir vaisiškas, su lengvu karčiųjų migdolų poskoniu, harmoningas, pasižymi geru rūgštingumu ir alkoholio laipsniu; skonis labai patvarus ir geriausiai vartojamas jaunas.

  Dera su lengvais Italijos tradicinės virtuvės receptais, ypač tinka veganiškai ir vegetariškai virtuvei.     

  Rekomenduojma patiekimo temperatūra 10-12 °C 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne