Vynas-Trevisana Pinot Grigio BIO DOC Delle Venezie 12.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Trevisana Pinot Grigio BIO DOC Delle Venezie 12.5% 0.75L

  Kilmės šalis
  Italija
  Talpa (L)
  0.75 L
 • Azienda Agricola Trevisana yra nedidelė vyninė, nuo septintojo dešimtmečio priklausanti Tombacco šeimai. Ji gamina ir išpilsto į butelius Itališkus vynus, pasižyminčius tikru ir intensyviu skoniu, pagal geriausias Italijos vyndarystės tradicijas. Ji įsikūrusi Paese, pačioje Veneto regiono širdyje: 20 hektarų vynuogynų auginama su aistra, kad būtų gaminamas aukštos kokybės vynas.

  Kad apsaugotų savo žemės vaisius ir priverstų juos žydėti, šeima pasirinko metodą, kurio stiprioji pusė yra jų natūralumas - visi vynmedžiai auginami taikant 100% ekologinį metodą. Taip užtikrinama vynų natūraliai aukšta kokybė, tausojant aplinką, kurioje gyvename.   

  Šiaudų geltonumo Trevisana Pinot Grigio BIO DOC Delle Venezie spalvos vynas, pagamintas iš ekologiškų Pinot Grigio 100% vynuogių, augančių Veneto regiono vynuogynuose (kokybės sertifikavimo numeris IT-BIO-015). 

  Nosyje malonus, švelnus, vaisinis, charakteringas, intensyvus, su obuolių ir figų aromatu.

  Gomuryje sausas, aksominis ir vaisiškas, su lengvu karčiųjų migdolų poskoniu, harmoningas, pasižymi geru rūgštingumu ir alkoholio laipsniu; skonis labai patvarus ir geriausiai vartojamas jaunas.

  Dera su lengvais Italijos tradicinės virtuvės receptais, ypač tinka veganiškai ir vegetariškai virtuvei.     

  Rekomenduojma patiekimo temperatūra 10-12 °C 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne