Vynas-Trevisana Chardonnay BIO IGT Veneto 12.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Trevisana Chardonnay BIO IGT Veneto 12.5% 0.75L

  Kilmės šalis
  Italija
  Talpa (L)
  0.75 L
 • Azienda Agricola Trevisana yra nedidelė vyninė, nuo septintojo dešimtmečio priklausanti Tombacco šeimai. Ji gamina ir išpilsto į butelius Itališkus vynus, pasižyminčius tikru ir intensyviu skoniu, pagal geriausias Italijos vyndarystės tradicijas. Ji įsikūrusi Paese, pačioje Veneto regiono širdyje: 20 hektarų vynuogynų auginama su aistra, kad būtų gaminamas aukštos kokybės vynas.

  Kad apsaugotų savo žemės vaisius ir priverstų juos žydėti, šeima pasirinko metodą, kurio stiprioji pusė yra jų natūralumas - visi vynmedžiai auginami taikant 100% ekologinį metodą. Taip užtikrinama vynų natūraliai aukšta kokybė, tausojant aplinką, kurioje gyvename.  

  Skaidrios šiaudų geltonumo spalvos su laimo žalumo atspalviais Trevisana Chardonnay BIO IGT Veneto spalvos vynas pagamintas iš ekologiškų Chardonnay 100% vynuogių (kokybės sertifikavimo numeris IT-BIO-015), augančių Trevizo apylinkės vynuogynuose, apsuptuose Sile upės.  

  Nosyje malonus ir subtilus, su obuolių ir prinokusių vaisių aromatų natomis. 

  Gomuryje sausas ir aksominis, vaisinis, primenantis obuolius, gėlių su akacijų ir medaus aromatų natomis, vidutinio svarumo, harmoningas, gero rūgštingumo ir alkoholio, ilgai išliekantis aromatas, rekomnduojama vartoti jauną. 

  Dera su lengvais, kuskuso su daržovėmis, tofu su sojų padažu patiekalais, ypač tinka vegetariškai ir veganiškai virtuvei. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne