Vynas-Tombacco Tai IGT 12.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Tombacco Tai IGT 12.5% 0.75L

  Kilmės šalis
  Italija
  Talpa (L)
  0.75 L
 • Tombacco šeima jau tris kartas gamina ir išpilsto į butelius Itališkus vynus, pasižyminčius tikru ir intensyviu skoniu, pagal geriausias Italijos vyndarystės tradicijas. Iš 40% Rinomata Cantina Tombacco produkcijos per metus pagaminama apie 10 mln. butelių, o likusieji 60% parduodami statinėse. Vyninės istorija prasidėjo, kai Giovanni Battista Tombacco nusprendė įkurti persikų auginimo ūkį. Po kelerių metų, 1919 metais įvertinęs teritorijos terroirs (Terroir - iš terre - "žemė" - Prancūziškas terminas, vartojamas apibūdinti aplinkos veiksniams, darantiems įtaką augalo fenotipui, įskaitant unikalų aplinkos kontekstą, ūkininkavimo praktiką ir specifinę augalo augimo buveinę. Bendrai šios konteksto savybės vadinamos charakteriu), kuris seniausių vynmedžių vaisius geru vynu, užsiimti vyno gamyba. 

  Geltonos su žaliais atspindžiais Tombacco Tai IGT spalvos Italijos Friuli Venezia Giulia regiono Tai 75% ir Traminer 15% vynuogių veislių mišinys, pasižymi unikaliu aromatu, subtilumu ir minerališkumu, ir intensyviu ir patvariu kūnu.

  Nosyje intensyvūs aromatai, primenantys saldų botaninių augalų pikantiškumą Rugpjūčio saulėje.

  Gomuryje elegantiškas ir šiltas, sultingas ir sodrus. Geras skonio ilgumas ir išliekamumas, paliekantis malonų minkštumo pojūtį ir malonų pojūtį burnoje. Su vyšnių ir slyvų aromatų niuansais. 

  Dera su Itališkais vytintais kumpiais, spagetti su moliuskais patiekalais. Dėl savo stipraus kūno ir aromato puikiai tinka prie bet kokių antipasti, kaip aperityvas.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne