Vynas-Te Mata Awatea Cabernets/Merlot Hawkes Bay 2017 13% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Te Mata Awatea Cabernets/Merlot Hawkes Bay 2017 13% 0.75L

  Kilmės šalis
  Naujoji Zelandija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Hawke's Bay, antras pagal dydį vyno gamybos regionas Naujojoje Zelandijoje, kuriame yra keletas seniausiai tebeveikiančių vyninių. Regionas užima 1,4 mln. hektarų plotą 350 km ilgio Ramiojo vandenyno pakrantėje. Nuo kalnų teka keturios didelės upės, o jų vingiuoti keliai sukūrė įvairius dirvožemius. Hawke's Bay regione galima auginti įvairias vynuogių veisles, priklausomai nuo konkrečios vietovės. Vynuogės Te Mata dvaro vynams gaminti auginami tik Te Mata Estate nuosavuose vynuogynuose, todėl atspindi geriausias savo veislės derliaus ir Hawke's Bay regiono kilmės savybes. Awatea pavadinimas kilo nuo istorinio laivo SS Awatea (Maorių kalboje reiškiantis "Aušros akis"), kuris XX amžiaus ketvirtojo dešimtmečio pabaigoje plaukiojo maršrutu Oklandas-Sidnėjus-Vellingtonas. Antrojo pasaulinio karo metais "Awatea" buvo rekvizuotas kaip karių transportas ir nuskendo prie Alžyro 1942 metais. 

  Vynuogės šiam vynui gaminti skinamos rankomis nuo Kovo vidurio iki Balandžio pradžios. Po fermentacijos vynas buvo brandinamas naujose Prancūziško ąžuolo statinėse. Tamsiai karališko rubino spalvos Te Mata Awatea Hawkes Bay yra Cabernet Sauvignon 54%, Merlot 34% ir Cabernet Franc 12% vynuogių mišinys. Tai klaiskinis dažniausias vynuogių mišinys Bordeaux regione Prancūzijoje.

  Nosyje klasikinis graikinių riešutų ir poliruoto kedro aromatas spindi tarp laukinių gervuogių, serbentų, marcipanų ir dulkėto saulės išdeginto žvyro aromatų natų.

  Gomuryje ryškus ir tvirto kūno, raudoni ir juodi vasaros vaisiai susipina su spindinčiomis raudonomis rožėmis, aukštomis vanilės natomis ir šilkiniais tamsiai šokoladiniais taninais.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne