Vynas-Sassetti Livio Brunello Di Montalcino Riserva DOCG 2015 14.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Sassetti Livio Brunello Di Montalcino Riserva DOCG 2015 14.5% 0.75L

  Kilmės šalis
  Italija
  Talpa (L)
  0.75 L
 • Livio ir Lorenzo Sassetti iš Pertimali šeimos vyninės vynai laikomi vienais didžiausių Montalcino apeliacijoje. Puikūs Brunello ir Rosso vynai gaminami iš vynuogynų vešinčių ant Montosoli kalvos, į šiaurę nuo Montalcino. Pietryčių kryptis ypač tinkama gaminti itin sudėtingus ir elegantiškus vynus. Montalcino apeliacija garsėja savo vyno kokybe ne tik Italijoje, bet ir visame Pasaulyje. Aplink Montalcino kaimą esančiuose vynuogynuose nuo seno gaminamas raudonasis vynas, iš kurio gimsta gerai žinomas Brunello, gaunamas tik šioje Pasaulio zonoje.  

  Sodrios tamsiai raudonos spalvos Sassetti Livio Brunello Di Montalcino Riserva DOCG vynas, gaminamas iš 100% Sangiovese Grosso (Brunello) vynuogių rūšies, kurių vynuogynai auga molio ir kalkakmenio gausiame dirvožemyje. Švelniai susmulkintos vynuogės fermentuojamos nerūdijančio plieno talpyklose, maceracija trunka 10-12 dienų, o brandinimas 48 mėnesius Slavonijos ąžuolo statinėse, ir papildomai 12-a mėnesių butelyje. Rankinis derliaus nuėmimas vyksta Rugsėjo pabaigoje.

  Nosyje gaivūs raudonųjų uogų vaisiai su gražiais džiovintų gėlių, odos ir dulkėtų žemių atspalviais.

  Gomuryje minkštą tekstūrą papildo saldūs raudonieji vaisiai ir prieskoniai, o sūrūs mineralai ir ryškios rūgštys kaskadomis skrodžia per pojūčius.

  Poskonyje skamba rūgštelė ir mineralai, o pikantiški raudonieji vaisiai pamažu išnykstainų kupiną pabaigą. 

  Daugelis kritikų šį Brunello di Montalcino Riserva DOCG vyną įvertino itin gerai:
  - The Wine Advocate 2012 metų derliaus vyną įvertino 94 balais
  - Wine Spectator 2015 metų derliaus vyną įvertino 95 balais
   

    

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne