Vynas-Santa Julia Reserva Malbec 13.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Santa Julia Reserva Malbec 13.5% 0.75L

  Kilmės šalis
  Argentina
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13.5%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Nuo XX amžiaus šeštojo dešimtmečio Zuccardi šeima tapo Mendoza apeliacijos vynuogių auginimo pradininkais, pastatė moderniausius įrenginius, pasodino ir tobulina skirtingų vynuogių vynuogynus, ir sukūrė verslo modelį, su kuriuo regione gali varžytis tik nedaugelis. Bodega Santa Julia buvo įkurta Julia Zuccardi, priklausančios trečiajai Zuccardi šeimos vadovų kartai, garbei. Julia Zuccardi yra šeimos patriarcho anūkė, vyninės bendravardė ir dvaro direktorė.

  Bodega Santa Julia gamina Reserva vynų liniją gamina iš Argentinos Valle de Uco regione augančių vynuogynų vynuogių. Dėl vėsaus klimato, nevienodo dirvožemio, 1400 m aukščio virš jūros lygio ir senų vynuogių auginimo tradicijų, šis regionas tapo unikalia vieta Andų kalnų papėdėje gimstančiam vynui gaminti.  

  Tamsiai violetinės su mėlynais atspalviais Santa Julia Reserva Malbec gaminamas iš 100% Malbec vynuogių, kurios skinamos rankomis kovo mėnesio pirmą ir antrą savaitę. Tik nedidelė dalis šio vyno 10 mėnesių brandinama gerai išdžiovinto Prancūziško ąžuolo statinėse (ne daugiau kaip 10-15%), todėl vynas yra sultingas, vaisinis, gaivus, su ryškiais vaisiais ir švelniu skoniu.  

  Nosyje tipiški Malbec aromatai, primenantys prinokusius raudonuosius ir juoduosius vaisius, vyšnias, slyvas ir gervuoges. Vanilės ir šokolado natos.

  Gomuryje vidutinio sunkumo, vaisiškas, su labai švelniais taninais, subalansuotu rūgštingumu.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne