Vynas-Santa Julia Reserva Chardonnay 13.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Santa Julia Reserva Chardonnay 13.5% 0.75L

  Kilmės šalis
  Argentina
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13.5%
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  DRY
 • Nuo XX amžiaus šeštojo dešimtmečio Zuccardi šeima tapo Mendoza apeliacijos vynuogių auginimo pradininkais, pastatė moderniausius įrenginius, pasodino ir tobulina skirtingų vynuogių vynuogynus, ir sukūrė verslo modelį, su kuriuo regione gali varžytis tik nedaugelis. Bodega Santa Julia buvo įkurta Julia Zuccardi, priklausančios trečiajai Zuccardi šeimos vadovų kartai, garbei. Julia Zuccardi yra šeimos patriarcho anūkė, vyninės bendravardė ir dvaro direktorė. 

  Bodega Santa Julia gamina Reserva vynų liniją gamina iš Argentinos Valle de Uco regione augančių vynuogynų vynuogių. Dėl vėsaus klimato, nevienodo dirvožemio, 1400 m aukščio virš jūros lygio ir senų vynuogių auginimo tradicijų, šis regionas tapo unikalia vieta Andų kalnų papėdėje gimstančiam vynui gaminti.

  Ryškiai žalsvai geltonos spalvos Santa Julia Reserva Chardonnay gaminamas iš 100% Chardonnay vynuogių, kurios skinamos rankomis kovo mėnesio pirmą ir antrą savaitę. 30% sulčių fermentuojamos Prancūziško ąžuolo statinėse, o 70% nerūdijančio plieno talpyklose, brandiimas vyksta 6 mėnesius ant nuosėdų, kas savaitę perkošiant.

  Nosyje baltųjų vaisių, obuolių ir atogrąžų vaisių aromatai, harmonijoje su vanilės ir kokosų natomis.

  Gomuryje kreminis skonis, subalansuota rūgštis ir geras tūris.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne