Vynas-Santa Julia Reserva Cabernet Sauvignon 14% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Santa Julia Reserva Cabernet Sauvignon 14% 0.75L

  Kilmės šalis
  Argentina
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  14%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Nuo XX amžiaus šeštojo dešimtmečio Zuccardi šeima tapo Mendoza apeliacijos vynuogių auginimo pradininkais, pastatė moderniausius įrenginius, pasodino ir tobulina skirtingų vynuogių vynuogynus, ir sukūrė verslo modelį, su kuriuo regione gali varžytis tik nedaugelis. Bodega Santa Julia buvo įkurta Julia Zuccardi, priklausančios trečiajai Zuccardi šeimos vadovų kartai, garbei. Julia Zuccardi yra šeimos patriarcho anūkė, vyninės bendravardė ir dvaro direktorė.

  Bodega Santa Julia gamina Reserva vynų liniją gamina iš Argentinos Valle de Uco regione augančių vynuogynų vynuogių. Dėl vėsaus klimato, nevienodo dirvožemio, 1400 m aukščio virš jūros lygio ir senų vynuogių auginimo tradicijų, šis regionas tapo unikalia vieta Andų kalnų papėdėje gimstančiam vynui gaminti. 

  Rubino spalva su violetiniais atspalviais Santa Julia Reserva Cabernet Sauvignon gaminamas iš 100% Cabernet Sauvignon vynuogių, kurios skinamos rankomis kovo mėnesio pirmą ir antrą savaitę. Klasikinė fermentacija su atrinktomis mielėmis.10 mėnesių brandinamas Prancūziško ąžuolo statinėse. 

  Nosyje brandžių miško gervuogių ir mėlynių natos, papildytos subtiliais aštriais juodųjų pipirų, paprikos ir žolelių prieskoniais.

  Gomuryje intensyvaus tamsių vaisių skonio, subalansuotas, su švelniais taninais ir gyva rūgštimi.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne