Vynas-Santa Julia Chardonnay 13% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Santa Julia Chardonnay 13% 0.75L

  Kilmės šalis
  Argentina
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13%
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  DRY
 • Nuo XX amžiaus šeštojo dešimtmečio Zuccardi šeima tapo Mendoza apeliacijos vynuogių auginimo pradininkais, pastatė moderniausius įrenginius, pasodino ir tobulina skirtingų vynuogių vynuogynus, ir sukūrė verslo modelį, su kuriuo regione gali varžytis tik nedaugelis. Bodega Santa Julia buvo įkurta Julia Zuccardi, priklausančios trečiajai Zuccardi šeimos vadovų kartai, garbei. Julia Zuccardi yra šeimos patriarcho anūkė, vyninės bendravardė ir dvaro direktorė.

  Bodega Santa Julia gamina Reserva vynų liniją gamina iš Argentinos Valle de Uco regione augančių vynuogynų vynuogių. Dėl vėsaus klimato, nevienodo dirvožemio, 1400 m aukščio virš jūros lygio ir senų vynuogių auginimo tradicijų, šis regionas tapo unikalia vieta Andų kalnų papėdėje gimstančiam vynui gaminti.  

  Ryškiai geltonos su žaliais atspalviais spalvos Santa Julia Chardonnay labai aromatingas, subalansuotas vynas, pasižymintis puikiu rūgštingumu. Chardonnay vynuogės šiems vynams gaminti auginamos Santa Rosa ir Maipú vynuogynuose Mendoza regione. Derlius nuimamas rankomis pirmąją kovo savaitę. Vynuogės maceruojamos ant odelės ir fermentuojamos su mielėmis 16-18 °C temperatūroje.  

  Nosyje gaivus gėlių, su abrikosų ir geltonųjų persikų aromatų natomis. Labai išraiškingas.

  Gomuryje geltonų, citrusinių ir atogrąžų vaisių aromatai, su subalansuota rūgštele.

  Dera su įvairiais pasta patiekalais, ruoštais su švelniais padažais, bei jūros gėrybėmis ir žuvies patiekalais. Patiekmo temperatūra: 8°C -10°C 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne