Vynas-Chateau d'Issan Moulin D'Issan Bordeaux Superieur Rouge 2016 13.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Chateau d'Issan Moulin D'Issan Bordeaux Superieur Rouge 2016 13.5% 0.75L

  Alk. tūris
  13.5%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Paveldėjimo ir santuokos keliu Château d'Issan dvaras buvo perduodamas iš vieno savininko kitam, ir visi jie savaip prisidėjo prie jo garsinimo ir padėjo suformuoti unikalų charakterį. Per beveik tris šimtmečius dvaras buvo perduodamas daugeliui šeimų, kurių pavardės buvo Noailhan, Meyrac, Ségur, Salignac, de la Vergne, Escodeca de Boisse ir kt. Nuo 1575 metų nuosavybė priklausė penkioms Essenault šeimos kartoms, kurios galiausiai ją pervadino, sutrumpindamos savo vardą į "Issan", ir taip atsirado Château d'Issan.

  Chateau d'Issan Moulin D'Issan Bordeaux Superieur Rouge 2016 yra Cabernet Sauvignon 10% ir Merlot 90% vynuogių raudono vyno mišinys, iš Bordeaux Supérieur regiono.Vynas 14-16 mėnesių brandinamas ąžuolo statinėse, iš kurių 35% yra naujos medienos. First Moulin D'Issan vynas gaminamas tik iš senų vynmedžių, augančių originalioje dvaro teritorijoje. Galima mėgautis jau dabar, bet turi puikų brandinimo potencialą. Second Vin Blason D'Issan gaminamas iš jaunesnių vynmedžių ir pasižymi didesniu apvalumu, skirtas gana greitam vartojimui. 

  Šiandien "Château d'Issan" įgijo gerą reputaciją dėl subtilumo ir taninų tvirtumo derinio. Iki šiol neprilygstamas elegancijos ir subtilumo lygis.

  Translated with www.DeepL.com/Translator (free version) 

  Nosyje įspūdingas juodųjų serbentų, gervuogių ir skrudinto ąžuolo kvapas.

  Gomuryje patrauklūs žemės, tabako ir trešnių tonai. Gerai struktūrizuotas, nepraranda pusiausvyros ir harmonijos pojūčio.

   

  Dera su paukštienos, jautienos ar veršienos patiekalais. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne