Vynas-La Burgondie Bourgogne Pinot Noir 13% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos
 • La Burgondie yra legendinė teritorija, iš kurios kilo Bourgogne (Burgundija) pavadinimas. "La Compagnie de Burgondie" kooperatyvą 2015 metais įsteigė "Les Caves Bailly Lapierre" ir "Les Vignerons de Buxy" kooperatyvai. Ši nauja kooperatyvų sąjunga jungia jų komercines, rinkodaros ir logistikos galimybes Burgundijoje. 2016 metais prie šios sąjungos prisijungė "Alliance of Vignerons Bourgogne-Beaujolais" kooperatyvas. La Burgondie prekinį ženklą vienija 1000 vynuogių augintojų šeimų nuo Burgundijos Šiaurės iki apeliacijos Pietų. 

  Pinot Noir yra laikoma Burgundijos vynuogių karalienė. Tiek augintojai, ir vyndariai baiminasi šios vynuogės beveik tiek pat, kiek ją garbina ir lepina. Šią elegantišką ir  reiklią vynuogę auginti vynininkystei yra gana sudėtinga.  

  Rubino raudonumo spalva su violetiniais atspalviais La Burgondie Bourgogne Pinot Noir vynas gaminamas iš vynuogių, auginamų pietinėje Burgundijos dalyje, kalkakmenio dirvožemyje.

  Nosye raudonųjų ir juodųjų vaisių uogų (mėlynių, vyšnių, gervuogių) aromatas.

  Gomuryje struktūriškas ir šilkinis, juntami švelnūs taninai.

  Dera su tapas, pica, vištienos kebabais, raudona mėsa, raudonųjų vaisių desertais, taip pat su švelniais ir burgundiškais sūriais.

  Patiekimo temperatūra: 14-16°C.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne