Vynas-La Burgondie Bourgogne Aligote 13% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-La Burgondie Bourgogne Aligote 13% 0.75L

  Burgundy

 • La Burgondie yra legendinė teritorija, iš kurios kilo Bourgogne (Burgundija) pavadinimas. "La Compagnie de Burgondie" kooperatyvą 2015 metais įsteigė "Les Caves Bailly Lapierre" ir "Les Vignerons de Buxy" kooperatyvai. Ši nauja kooperatyvų sąjunga jungia jų komercines, rinkodaros ir logistikos galimybes Burgundijoje. 2016 metais prie šios sąjungos prisijungė "Alliance of Vignerons Bourgogne-Beaujolais" kooperatyvas. La Burgondie prekinį ženklą vienija 1000 vynuogių augintojų šeimų nuo Burgundijos Šiaurės iki apeliacijos Pietų.

  Aligoté vynuogės auginamos Côte Chalonnaise regione, kuriame kalkakmenio dirvožemis suteikia vynui labai ryškų minerališkumą. Ši senovinė Burgundijos veislė kadaise buvo naudojama beveik vien tik Kir Royal (maišant ją su crème de cassis) gamybai. Tačiau pastaruoju metu vynininkai pradėjo rimčiau žiūrėti į šią vynuogę, kurios ankstesnės ydos (sunkiai nokstanti labai rūgšti vynuogė) virto privalumais, kai pradėti vertinti vaisiaus ryškumas ir gaivumas.

  La Burgondie Bourgogne Aligoté vynas yra blyškios aukso spalvos.

  Nosyje citrusinių vaisių puokštė su baltųjų vaisių (kriaušių, persikų) natomis.

  Gomuryje aromatiškas ir minerališkas, labai gaivus dėl savo rūgštingumo ir sūrumo.

  Dera su suši, antipasti, tapas, jūros gėrybių, pasta patiekalais, ant grotelių kepta žuvimi, balta mėsa ar švelniais sūriais. Tinka kaip aperityvas.

  Patiekimo temperatūra: 10-12°C.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne