Vynas-La Belle Angele Pinot Noir 13% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-La Belle Angele Pinot Noir 13% 0.75L

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • "Mano vardas Angele ir esu iš Prancūzijos. Esu daugelio XX amžiaus pradžios tapytojų ir menininkų mūza. Esu laisva ir nepriklausoma, tvirto charakterio moteris. Teigiu, kad esu nerūpestinga ir žaisminga, elegantiška ir gero skonio, žavi ir pilna gyvenimo džiaugsmo. Mėgstu keliauti, atrasti, dalintis. Mano vynai gerai atspindi mano asmenybę: jie prieinami, išraiškingi ir vaisiški, visi subtilūs. Gausūs raudonieji su gardžiais aromatais, skanūs baltieji ir rožiniai, kupini gaivumo ir vaisių. Nuo Coco Chanel iki Ziegfeld merginų - aš simbolizuoju dvidešimtuosius metus, kurie paspartino moterų emancipaciją. Aš esu simbolis laikų, kai alkoholis buvo uždraustas... Koks nuostolis! Negalima lyginti degustacinio vyno su falsifikuotu viskiu. Aš lydžiu ir pietus pušų pavėsyje, ir aperityvus prie jūros, ir vakarienes dviese." La Belle Angèle buvo garsus XX a. pradžios personažas. Ji garsėjo savo grožiu ir gyvenimo džiaugsmu, buvo daugelio Prancūzų dailininkų impresionistų mūza.

  Štai Angèle nuostabus asortimentas: septynios vynuogių veislės, su meile atrinktos iš Prancūzijos vynuogynų, vinifikuotos pagal griežtą procesą ir brandintos kelis mėnesius. Kiekvienas butelis suteiks Jums specifinį degustavimo troškimą. Sodrus ir sudėtingas raudonasis vynas snieguotą dieną, gaivus ir vaisinis baltasis atėjus pavasariui, gėlių rožinis vynas pasirodžius saulei.  

  Lengvas beveik subtilus, aromatų puokštėje Pinot Noir su raudonųjų vyšnių ir rožių kvapais, subalansuotas. Gomuryje - vyšnių ir aviečių, vėliau - raudonųjų obuolių odelės ir saldžių raudonųjų rožių skonis. Lengvas ąžuolo panaudojimas prideda šiek tiek švelnių taninų, o rūgštis suteikia gaivumo, pabrėžiančio prieskonių ir vaisių kokybę. Žavus, subalansuotas, gerai pagamintas ir vidutinio ilgumo posonis. Apskritai subalansuotas ir "gerai sudėtas", geriausiai tinka gerti nuo įsigijimo dienos iki 2026 m.   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne