Vynas-La Belle Angele Cabernet Sauvignon 13% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-La Belle Angele Cabernet Sauvignon 13% 0.75L

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • "Mano vardas Angele ir esu iš Prancūzijos. Esu daugelio XX amžiaus pradžios tapytojų ir menininkų mūza. Esu laisva ir nepriklausoma, tvirto charakterio moteris. Teigiu, kad esu nerūpestinga ir žaisminga, elegantiška ir gero skonio, žavi ir pilna gyvenimo džiaugsmo. Mėgstu keliauti, atrasti, dalintis. Mano vynai gerai atspindi mano asmenybę: jie prieinami, išraiškingi ir vaisiški, visi subtilūs. Gausūs raudonieji su gardžiais aromatais, skanūs baltieji ir rožiniai, kupini gaivumo ir vaisių. Nuo Coco Chanel iki Ziegfeld merginų - aš simbolizuoju dvidešimtuosius metus, kurie paspartino moterų emancipaciją. Aš esu simbolis laikų, kai alkoholis buvo uždraustas... Koks nuostolis! Negalima lyginti degustacinio vyno su falsifikuotu viskiu. Aš lydžiu ir pietus pušų pavėsyje, ir aperityvus prie jūros, ir vakarienes dviese." La Belle Angèle buvo garsus XX a. pradžios personažas. Ji garsėjo savo grožiu ir gyvenimo džiaugsmu, buvo daugelio Prancūzų dailininkų impresionistų mūza.

  Štai Angèle nuostabus asortimentas: septynios vynuogių veislės, su meile atrinktos iš Prancūzijos vynuogynų, vinifikuotos pagal griežtą procesą ir brandintos kelis mėnesius. Kiekvienas butelis suteiks Jums specifinį degustavimo troškimą. Sodrus ir sudėtingas raudonasis vynas snieguotą dieną, gaivus ir vaisinis baltasis atėjus pavasariui, gėlių rožinis vynas pasirodžius saulei.    

  Gražios sodriai raudonos spalvos La Belle Angele Cabernet Sauvignon yra įspūdingos kokybės ir pusiausvyros vynas už prieinamą kainą, t.y. labai geras kainos / kokybės santykis. Vynas skleidžia gardų juodųjų serbentų aromatą, kurį sustiprina Cabernet Sauvignon vynuogėms būdingi žalieji pipirai. Tai elegantiškas, sudėtingas vynas, todėl puikiai tinka prie namuose gaminamų patiekalų, pavyzdžiui, piemenėlių pyrago (bulvių ir mėsos pyragas), kepsnių ir sūrių.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne