Vynas-Hill & Dale Merlot 14% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos
 • "Hill&Dale Winery" buvo įkurta 2001 m.Pietų Afrikoje, Western Cape, Stellenbosch , o 2003 m. dienos šviesą išvydo pirmieji vynai. Įmonės vyndarys Guy Webberis taip aistringai mėgsta pinotažą, kad tapo vienu geriausių šios veislės meistrų regione. Savo vyndario karjerą jis pradėjo Gilbey's vyninėje, vėliau tobulino įgūdžius Clos Malverne ir Devon Hill. Guy ne tik gamina vyną, bet ir dirba vyno degustavimo komitetuose ir degustavimo klubuose. Už savo pasiekimus Cape Wine and Spirit Education Trust jam suteikė vyno vertintojo sertifikatą. Dabar įmonė priklauso "Stone Pine Wines" kontroliuojančiajai bendrovei.

  "Hill&Dale Merlot" - modernus, vidutinio svarumo, elegantiškas, kibirkščiuojančios rubino spalvos, saldžių raudonųjų vyšnių ir prinokusių šilkmedžio uogų aromato kūrinys. 

  Spalva: ryški, kibirkščiuojanti rubino spalva.

  Nosyje švarus ir gaivus, saldžių raudonųjų vyšnių ir prinokusių šilkmedžių aromatas.

  Gomuryje vidutinio svarumo, malonūs vaisių aromatai, gaivi rūgštis ir draugiškas taninų balansas. Elegantiška pabaiga - nesudėtinga ir skani.

  Brandinimo potencialas: jaunystėje vynas turėtų tapti itin draugiškas, o jo sudėtingumas turėtų padidėti po 3-5 metų.

  Derinimas su maistu: vynas labai skanus pats savaime, tačiau dėl savo visapusiško prieraišumo prie lengvesnių patiekalų jis puikiai derės su daugeliu pomidorų patiekalų, paprasta kepta vištiena, kepta jūros lydeka ir Ratatouille. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne