Vynas-Graham's 10YO Tawny Porto D.O. 20% 0.75L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Graham's 10YO Tawny Porto D.O. 20% 0.75L + GB

  Likerinis vynas

  Kilmės šalis
  Portugalija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  20%
  Spalva
  RAUDONAS
  Dėžutė
  POPIERINĖ
  Savybės
  SWEET
 • Broliai William and John Graham'ai įkūrė įmonę Porto mieste šiaurės vakarų Portugalijoje, kurioje prekiavo tekstile. 1820 metais jie priėmė dvidešimt septynias statines Porto vyno kaip skolos grąžinimą iš skolininko. Tai buvo priežastis, lėmusi brolių sprendimą skirti savo jėgas Douro slėnio Porto vynų gamybai. Taip gimė "Graham's Port House" vyno gamybos įmonė.

  Graham's buvo viena pirmųjų Porto vyno gamintojų, 1890 metais investavusių į nuosavus vynuogynus Portugalijos Douro slėnyje, ir šiandien ji yra pažangiausių vyno gamybos metodų naujovių lyderė. Dabar penki Symington pusbroliai ir pusseserės dalijasi atsakomybe už visus įmonės veiklos aspektus ir asmeniškai gamina Graham's vynus. 

  Rausvai rusvos spalvos Graham's 10YO Tawny Porto desertinis vynas, puikiai atskleidžiantis dešimties metų senumo Porto vyno aromatų savybes. Graham's Tawny yra lengvesnės tekstūros ir sausesnis vynas nei Ruby. Jame puikiai subalansuoti vaisių ir riešutų aromatai su medaus ir figų užuominomis, o gomuryje juntamas sodrus brandus švelnus skonis, atsiradęs brandinant brandintose ąžuolo statinėse. 

  Nosyje prinokusių vaisių ir riešutų aromatų, kuriuos maloniai subalansuoja džiovintų vaisių užuominos.

  Gomuryje šiek tiek sausas, elegantiškas ir švelnus.

  Dera su su riešutais, džiovintais vaisiais, kreminiais pyragais, vaniliniais ledais ir creme brulee.

  Patiekite šiek tiek atšaldytą. Puikiai tinka mėgautis po vakarienės.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne