Vynas-Fournier Pere & Fils Menetou Salon Cotes de Morogues AOP Blanc 2021 13% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Fournier Pere & Fils Menetou Salon Cotes de Morogues AOP Blanc 2021 13% 0.75L

  Loire Valley 

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  12.5%
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  DRY
 • Vyndarių kartų paveldėtojas Paul Fournier 1950 metais perėmė šeimos valdas Sancerre apeliacijoje kuriose buvo tik 2 ha vynuogynų. Domaine Fournier Père & Fils vyninės istorija glaudžiai su Sancerre - garsiausia Luaros slėnio kilmės vietos nuoroda ir vienu svarbiausių Pasaulyje Sauvignon Blanc auginimo regionų. Verdigny vietovėje įsikūrusi Fournier vyninė yra kelių kartų palikimas, kurios nuo 1926 metų. buvo šios vietovės gimimo liudininkės ir aktyviai prisidėjo prie jos dabartinės reputacijos kūrimo. Šiandien vyninė turi 165 sklypus Sancerre, taip pat išsiplėtė į puikias kaimynines Pouilly-Fumé ir Ménetou-Salon vietoves. Vynuogynų valdos nuo 1990-ųjų metų pradžios jau apima 60 hektarų plotą Sancerre, Pouilly-Fumé ir Menetou Salon geriausiose vietose (terroir). 

  Per visą savo istoriją Domaine Fournier Père & Fils vyninė sudarė vyno katalogą, kuris iliustruoja didžiulę tereroir įvairovę. Nors čia nėra "crus" ar "grands crus", vyninė sukūrė savo klasifikaciją, įkvėptą Burgundijos regiono, kurio geografija panaši į Côte d'Or regiono geografiją. Geriausi jų vynai yra iš Silex, Terres Blanches ir Coillottes vietovių, kurie vertinami daugiau nei 65 šalyse; tai įrodo daugybė apdovanojimų ir paminėjimų tarptautiniuose vyno giduose ir žurnaluose. 

  Domaine Fournier vynai yra autentiško "Art de Vivre" išraiška. Fournier Pere & Fils Menetou Salon AOC Blanc vynas, pasižymintis sodriu skoniu ir dideliu gaivumu, labai gastronomiškas ir idealiai tinka prie įvairių virtuvės stilių patiekalų, todėl dažnai naudojamas Paryžiaus aukštojoje virtuvėje, taip pat Bistro ir Brassiere virtuvėje. 100% Sauvignon Blanc. 

  Nosyje persikai, greipfrutai, agrastai ir gėlių natos.

  Gomuryje gaivus ir vaisiškas skonis, malonus kūnas, puikiai kontroliuojama rūgštis, ilgas ir subalansuotas poskonis.

  Dera su moliuskais, jūros gėrybėmis, austrėmis.

  Tinka vartoti iki 2027 metų. Rekomenduojama patiekimo temperatūra 11°C. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne