Vynas-Feudo Arancio Vermentino Sicilia DOC 13% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Feudo Arancio Vermentino Sicilia DOC 13% 0.75L

  Sicilija  

  Kilmės šalis
  Italija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13%
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  DRY
 • Feudo Arancio vynai kilę iš nuostabios Sicilijos salos Viduržemio jūros centre. Dosni žemė, maudoma intensyvioje saulės šviesoje ir pučiant sausam vėjui, idealiai tinka sodriems ir intensyviems, unikalių aromatų vynams gaminti. Blyškiai geltonos spalvos su žaliais blyksniais Feudo Arancio Vermentino Sicilia DOC vynui gaminti naudojamos tik Vermentino vynuogės, kurios yra tipiška Itališka vynuogių veislė. Ji geriausiai žinoma iš Sardinijos, tačiau ši vynuogė puikiai tarpsta ir Sicilijoje, vakarinėje salos pakrantėje. Iš šios vynuogės pagamintas baltas vynas yra gaivus ir sultingas, tinkamas vartojimui kaip aperityvas, bet puikiai tinkantis prie įvairių patiekalų.

  Nosyje Vermentino vynuogių prigimtinis aromatas kvepia pavasario žiedais ir kai kuriais žaliais tonais, pavyzdžiui, žole ir žaliaisiais pipirais. Vėliau taurėje pasklinda gaivūs citrusinių vaisių ir tropinių ananasų bei mangų aromatai.

  Gomuryje kvapas ir skonis dera tarpusavyje. Vynas gaivus ir sultingas, o poskonyje išlieka gaivus ir skoningas.

  Dera su įvairiais patiekalais, - su brusketomis su pomidorais ir bazilikais, šviežiais sūriais, pasta primavera, pasta vongole, salotomis su pankoliais ir apelsinais arba ant grotelių keptu tunu.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne