Vynas-Edouard Delaunay Septembre Bourgogne Chardonnay 2020 12.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Edouard Delaunay Septembre Bourgogne Chardonnay 2020 12.5% 0.75L

  Burgundy

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  12.5%
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  DRY
 • 1893 metais įkurta Edouard Delaunay yra sena, turtingą ir išskirtinę istoriją turinti vyninė, XX amžiuje svariai prisidėjusi prie Burgundijos vyno regiono vystymo. House of Edouard Delaunay, norėdami pasiūlyti išskirtinius vynus, nusprendė sutelkti dėmesį į Burgundijos širdį, į vertingiausius vynus: išskirtinius cuvees iš regioninių apeliacijų Côte de Nuits ir Côte de Beaune su kaimais, kuriuos reikia atrasti, intriguojančius Premier Crus, puikias Grands Crus kolekcijas, baigiant absoliučiomis retenybėmis, pagamintomis labai ribotais kiekiais. 

  Burgundijos regioninės apeliacijos Edouard Delaunay Septembre Bourgogne Chardonnay už priimtiną kainą, kuriame susipina elegancija ir subtilumas, būdingi didiesiems baltiesiems Burgundijos vynams. Tai nepaprasto sudėtingumo cuvée, kuriuo patvirtinama vyninės patirtis vinifikavimo, maišymo ir Burgundijos terroir pažinimo srityse. Terroir - iš terre - "žemė" - Prancūziškas terminas, vartojamas apibūdinti aplinkos veiksniams, darantiems įtaką augalo fenotipui, įskaitant unikalų aplinkos kontekstą, ūkininkavimo praktiką ir specifinę augalo augimo buveinę. Bendrai šios konteksto savybės vadinamos charakteriu.

  Šiam cuvée atrinktos vynuogės iš dviejų skirtingų vietovių. Kai kurios iš jų yra iš Côte d'Or (daugiausia iš Côte de Beaune ir Hautes-Côtes de Nuits) ir buvo atrinktos dėl savo elegancijos, gaivumo ir minerališkumo. Juos papildo vynai iš Mâconnais aukštumų dėl jų apvalumo ir vaisiškumo. Côte d'Or vynai (65%) daugiausia buvo vinifikuoti didžiųjų baltųjų Burgundijos vynų stiliumi ir brandinti vyninėje statinėse, maišant, kad vynas įgautų gilumo, struktūros ir elegancijos. Mâconnais vynuogės (35%) buvo vinifikuotos ir brandintos nerūdijančio plieno talpyklose, kad būtų išsaugotas jų šviežumas ir vaisiai. 

  Nosyje puiki šviesiai auksinė spalva. Išraiškingas citrusinių vaisių, citrinų ir apelsinų žiedų aromatas, miežių cukraus ir baltojo šokolado užuomina.

  Gomuryje skonis gaivus ir įtemptas, atskleidžiantis lydyto sviesto ir lazdyno riešutų aromatų natas.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne