Vynas-Drappier Coteaux Champenois Trop m'en Faut BIO 12% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Drappier Coteaux Champenois Trop m'en Faut BIO 12% 0.75L

  Alk. tūris
  12%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Šeimyniniai Drappier šampano namai, pradėję veiklą 1808 metais, įsikūrę Urville miestelyje, Côtes des Bar apeliacijoje Champagne regione. Gaminami vintage ir non-vintage cuvee, taip pat prestižinis vynas, žinomas kaip Grande Sendrée. Drappier šampano namuose gaminami ir Brut Nature Zéro Dosage ir Blanc de noirs ir daugelis kitų. Ekologiškos ir tradicinės žemdirbystėje šalininkai, Drappier naudoja minimalų sieros kiekį vyne (paprastai Šampane vidutiniškai jo kiekis siekia 90–130 g, o Drappier vynuose tik 0–40 mg). Drappier laikomi vienais geriausių butikinių šampano gamintojų Pasaulyje. Rūsiai, kuriuose laikomas vynas, yra vieni iš seniausių Europoje, ir tai buvo vieninteliai rūsiai, kurie nebuvo apgadinti per du pasaulinius karus ar 1950-aisiais per rajone kilusį gaisrą

  Šampano namai gamina ne tik šampaną, bet ir raudonųosius vynus, kurie džiugina mėgėjus ieškančių naujų potyrių. Šis "Drappier 'Trop m'en Faut' Coteaux Champenois" sukūrė Hugo Drappier, o pavadinimas kilęs iš senojo prancūzų kalbos posakio "negaliu pasigauti". Šis vynas gaminamas iš 100 % Pinot Gris, vietinių gyventojų dar vadinamo Fromenteau. Šios vynuogės priklauso dvaro "užmirštam sodui" ir auginamos kartu su Petit Meslier, Arbane ir Blanc Vrai veislėmis.

  2021 m. leidimui 50 % vynuogių gaunama iš 2017 m. derliaus, o kita pusė - iš 2018 m. derliaus. Vynas išpilstomas į butelius po natūralios malolaktinės fermentacijos, be skaidrinimo ir filtravimo.  

  Citrusinis, kreminis, elegantiškas, vaisinis, sultingas, puikiai dera su žuvies, ankštinių pupelių, jūros gėrybių patiekalais.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne