Vynas-Drappier Coteaux Champenois Permission BIO 12% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Drappier Coteaux Champenois Permission BIO 12% 0.75L

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Spalva
  RAUDONAS
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
  Savybės
  DRY
 • Šeimyniniai Drappier šampano namai, pradėję veiklą 1808 metais, įsikūrę Urville miestelyje, Côtes des Bar apeliacijoje Champagne regione. Gaminami vintage ir non-vintage cuvee, taip pat prestižinis vynas, žinomas kaip Grande Sendrée. Drappier šampano namuose gaminami ir Brut Nature Zéro Dosage ir Blanc de noirs ir daugelis kitų. Ekologiškos ir tradicinės žemdirbystėje šalininkai, Drappier naudoja minimalų sieros kiekį vyne (paprastai Šampane vidutiniškai jo kiekis siekia 90–130 g, o Drappier vynuose tik 0–40 mg). Drappier laikomi vienais geriausių butikinių šampano gamintojų Pasaulyje. Rūsiai, kuriuose laikomas vynas, yra vieni iš seniausių Europoje, ir tai buvo vieninteliai rūsiai, kurie nebuvo apgadinti per du pasaulinius karus ar 1950-aisiais per rajone kilusį gaisrą

  Šampano namai gamina ne tik šampaną, bet ir raudonuosius, bei baltuosius vynus, kurie džiugina mėgėjus ieškančių naujų potyrių. Šis Drappier Coteaux Champenois Permission BIO gaminamas iš 100% Pinot Noir vynuogių, kurios yra sertifikuotos kaip ekologiškos iš Les Egrillers vynuogyno. 2018 metų derliaus vynuogės maceruojamos 14 dienų, po to dedamos į Prancūziško ąžuolo statines ir brandinamos 2 metus. Coteaux-Champenois vynas išlaikomas nenaudojant sulfitų. Pagaminta viso 510 butelių. Nuo 1808 metų, kai pirmą kartą buvo pasodinti Drappier vynuogynai, šeima gamino raudonąjį ir baltąjį ramius vynus, tačiau dabar prognozuojama, kad dėl klimato kaitos Šampanės ateitis lems vyno panašumą į Burgundijos ramiuosius vynus.  

  Nosyje juodieji serbentai ir raudonieji vaisiai.  

  Gomuryje tvirtos raudonų ir juodų vaisių struktūros vynas. Jo taninai tvirti, tačiau rafinuoti ir rodo didelį brandinimo potencialą. Puikus galios ir rūgštingumo balansas. Skonyje juntamos vanilės, cinamono ir miško paklotės aromatų užuominos. 

  Dera su laukinės paukštienos patiekalais ir sodriais, grybų patiekalais. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne