Vynas-Dr.Hermann ''H'' Riesling QbA 9.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Dr.Hermann ''H'' Riesling QbA 9.5% 0.75L

  Kilmės šalis
  Vokietija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Savybės
  DRY
 • Šiandieninė Dr. Hermann vyninė buvo įkurta 1967 metais, dabar vyninės vynuogynų plotas siekia 9,5 hektaro, kuriuose ant stačių upės kranto šlaitų veši iki 100 metų senumo nesukultūrinti vynmedžiai, kurie yra pagrindinis pagrindas sudėtingiems ir galingiems Dr. Hermann Riesling vynuogių vynams. Dr. Hermann vyninės specializacija - vaisiniai ir kilnūs saldūs rūšiniai vynai, kurie sudaro apie 90% produkcijos. Jie pasižymi geriausiomis Riesling vynuogių savybėmis ir nuolat patenka tarp geriausių Moselle regiono vynų, nes juose dera sudėtingi aromatai, puiki saldumo ir rūgštingumo pusiausvyra bei patrauklus ilgumas.  

  Riesling vynuogės skinamos rankomis iš Erdener Herrenberg, Kinheimer Hubertuslayir Lösnicher Försterlay vynuogynuose optimaliu jų prinokimo laiku. Šio vynuogyno vynmedžių amžius yra tarp 15 ir 40 metų amžiaus. Dr.Hermann ''H'' Riesling QbA vynuogių misa šiam vynui fermentuojama nerūdijančio plieno talpyklose. Vynas į butelius išpilstomas jaunas, kad išlaikytų šviežumą.

  Nosyje tyra ir ryški Riesling vynuogių aromatų puokštė.

  Gomuryje skaidrus ir sultingas, grynas ne sauso stiliaus Riesling. Tai Mozelio regiono klasika, pasižyminti puikiu sukibimu ir stimuliuojančiu sūrumu. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne