Vynas-Chateau Les Cruzelles AOC Lalande De Pomerol 2017 13.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Chateau Les Cruzelles AOC Lalande De Pomerol 2017 13.5% 0.75L

  France

  Bordeaux 

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13.5%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Château Les Cruzelles vynai vyno kritiko Robert Parker vertinami kaip vieni iš labiausiai išskirtinių Lalande de Pomerol apeliacijos vynų. Paprastai jie pasižymi dosniu vaisiškumu, gera struktūra, puikiu kainos ir kokybės santykiu bei ilgalaikio laikymo galimybėmis.

  Mažas Château Les Cruzelles 10 ha vynuogynas padalintas tarp Merlot 60% ir Cabernet Franc 40% vynuogių veislių. Pastarosios dalis yra didžiausia tarp visų Château Lalande de Pomerol apeliacijoje. Fermentacijai naudojamos plieninės talpyklos, o brandinimui - prancūziško ąžuolo statinės, kurių 50% kasmet atnaujinamos. Vynuogės vynui atrinktos iš geriausių Pomerol plynaukštės vietų  Be Château Les Cruzelles pavadinimo pagrindinių vynų, Château gaminamas antrasis vynas - Chateau La Chenade, kuriam vynuogės surinktos tiek iš senų, tiek iš jaunų dvaro vynmedžių. Sodrios rubino spalvos Chateau Les Cruzelles AOC Lalande De Pomerol 2017 vynas yra Merlot 80% ir Cabernet Franc 20% vynuogių mišinys. Jį vyno ekspertai vertina kaip harmoningą ir stilingą, kuris butelyje gerai išsilaikys mažiausiai dešimtmetį po derliaus metų.

  Nosyje dominuoja juodųjų vaisių (juodųjų vyšnių), juodųjų pipirų, imbiero ir kitų prieskonių natos.

  Gomuryje sodrus, pilno kūno, geros ir minkštos tekstūros, su raudonųjų vyšnių, juodųjų serbentų, mandarinų, mėlynių, šokolado natomis. 

  Dera su ant grotelių kepta arba troškinta raudona mėsa ir sūriais.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne