Vynas-Chateau De Pez Saint Estephe AOC Rouge 2018 14.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Chateau De Pez Saint Estephe AOC Rouge 2018 14.5% 0.75L

  France

  Bordeaux

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  14.5%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Nuo 1995 metų istorinis Château de Pez dvaras priklauso Louis Roederer namams, yra Bordeaux Saint-Estèphe vietovėje (apeliacijoje). XV amžiuje įkurta pilis yra viena seniausių šioje apelacijoje. 35 ha ploto valdos kalkakmenio ir žvyro dirvožemyje auginama 47% Cabernet Sauvignon, 44% Merlot, 6% Cabernet Franc ir 3% Petit Verdot vynuogių veislių. Château de Pez gamina nuostabios taninų struktūros vyną, jis ilgai skleidžiasi burnoje ir turi didelį brandinimo potencialą. 

  Gražios, gilios tamsiai raudonos su purpuriniais atspindžiais spalvos Chateau De Pez Saint Estephe AOC Rouge vynas yra 46% Merlot, 43% Cabernet Sauvignon, 8% Cabernet Franc ir 3% Petit Verdot vynuogių mišinys. Mišinys sumaišomas derliaus metų gruodžio mėnesį, vynas laikomas statinėse (40% mišinio naujos medienos, 40% "Premier vin" ir 20% "Deuxième vin" statinėse) ir kas tris mėnesius perkošiamas. Pažymėtina, kad vynas visiškai nefiltruojamas. 

  Nosyje sudėtinga uoginių raudonųjų vaisių paletė su skrudintų ir moka aromatais, atsiradusiais dėl brandinimo medienoje. Šiek tiek prieskonių ir gėlių natų, kurios suteikia visumai gaivumo.

  Gomuryje gyvas ir mėsingas skonis. Nuostabios taninų struktūros, bet nėra šiurkštus. Sodrus, bet nepanaikina visumos elegancijos. Labai gražus vynas, kuriuo galima mėgautis keletą metų. 

  Poskonyje dar labiau išryškėja mineraliniai dirvožemio, kuriame dominuoja kalkakmenis ir žvyras, aromatų aspektai. 

  Dera su anties krūtinėle, antrekotu, ėrienos kotletais, taip pat su daržovių kuskuso su jautienos kukuliais, avienos troškinio su avinžirniais ir džiovintomis figomis arba raudoname vyne troškintos vištienos patiekalais. Patariama dekantuoti bent 1/2 valandos ir patiekti 17-18 °C temperatūroje.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne