Vynas-Chateau Carbonnieux AOC Pessac Leognan Rouge 2018 14.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Chateau Carbonnieux AOC Pessac Leognan Rouge 2018 14.5% 0.75L

  Bordeaux 

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  14.5%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Carbonnieux vynuogynas sodinamas nuo XIII amžiaus ant gražios, natūraliai sauso žvyruotos kalvos šlaito. Prestižiniė Pessac-Léognan apeliacija yra garsiausia Graves vietovė, esanti į pietus nuo Bordeaux. Vietovardis išsiskiria savo morfologija ir dirvožemių įvairove. Būtent šiuose kraštuose gaminami geriausi vynai, kurių tipiškumas pripažįstamas jau šimtmečius. Chateau Carbonnieux AOC Pessac Leognan Rouge 2018 dėl savo elegancijos yra vienas svarbiausių savo apelacijos vynų! Gausūs 2018 metų pavasario lietūs ir kruša nepagailėjo Château Carbonnieux vynuogyno, tad nors derlius gerokai mažesnis nei įprastai, vis dėlto vynuogių kokybė yra išskirtinė.

  Raudonai violetinės spalvos Château Carbonnieux pagamintas iš Cabernet Sauvignon 60%, Merlot 30%, Cabernet Franc 5% ir Petit Verdot 5% vynuogių mišinio. Cru brandinamas 15-18 mėnesių Bordeaux ąžuolo statinėse, iš kurių 40% yra naujos.

  Nosyje aromatinė puokštė vilioja intensyviomis raudonųjų vaisių natomis. Visiškai atsiskleidžia vynuogių veislių savitumas: mėlynių natos primena gražią Merlot brandą, dūmų natos žymi Cabernet Sauvignon tapatybę.

  Gomuryje galingas vynas su šiek tiek medienos natomis. Taninai nepaprastai struktūruoti ir nušlifuoti. 

  Dera su raudona mėsa ar antiena.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne