Vynas-Chateau Berliquet Saint Emilion Grand Cru 2017 14% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Chateau Berliquet Saint Emilion Grand Cru 2017 14% 0.75L

  Bordeaux 

  Alk. tūris
  14%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • 1768 metais įkurta Château Berliquet yra viena seniausių vyninių Saint Emilion apeliacijoje. Ši vyninė yra viena iš pirmųjų vyno dvarų, turėjusių teisę pardavinėti savo gaminamus vynus su savo atskira etikete ar pilies pavadinimu. Kai dauguma vyninių savo vynus pardavinėjo prie butelių priklijuodamos terminus Bordeaux arba Saint Emilion, Château Berliquet naudojo savo pilies pavadinimą. 1784 metais randami įrašai apie vyno pardavimo kainą - 245 svarai.  Šiandien vikontas Patrick de Lesquen turi nuosavybės teises į vyninę ir prižiūri jos veiklą. Jis vynuogynuose ir rūsiuose įdiegė įvairias modernias technologijas ir metodus. Château Berliquet priklauso 10 ha vynuogynų. Vyninė savo sklypuose sodina skirtingų ir išskirtinių kilmingų veislių vynuoges. Tai Cabernet Sauvignon, Merlot ir Cabernet Franc. Terroir dirvožemį sudaro kalkakmenis, molis ir kreida. Be to, regiono mikroklimatas vynuogių klestėjimui yra labai palankus. Dėl jo vynuogynai yra aukščiausios kokybės.  

  Gilios granato violetinės spalvos 2017 metų Chateau Berliquet Saint Emilion Grand Cru yra Merlot 70%, Cabernet Franc 25% ir Cabernet Sauvignon 5% vynuogių mišinys, 18 mėnesių brandintas Prancūziško ąžuolo statinėse, iš kurių 50% naujos.  

  Nosyje išraiškingos keptų slyvų, konservuotų gervuogių ir šilkmedžio uogų natos su saldymedžio, skaldytų akmenų, ant žarijų keptos mėsos ir laukinių šalavijų užuominomis.

  Gomuryje vidutinio sunkumo, juntami prinokusių ir sultingų serbentų, bei gervuogių aromatai, lengvi prinokusių ir sultingų aviečių tonai, susiję su raiškiu minerališkumu, gėlių, kardamono, saldžių prieskonių ir subtilia muskato riešuto užuomina (fone). Taninai struktūriški. Subtilus kavos ir nepastebimas vanilės dvelksmas.

  Patariama vartoti 2021-2039 metais

  Įvertinimai:
  - Wine Advocate: 94
  - Suckling: 92
  - Antonio Galloni: 90
  - Decanter: 90
   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne