Viskis-Torabhaig Whiskey Legacy Allt Gleann Single Malt Batch Streight 61.1% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Torabhaig Whiskey Legacy Allt Gleann Single Malt Batch Streight 61.1% 0.7L + GB

  Isle of Skye 

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  46%
 • Torabhaig distilerija yra antroji licencijuota Single Malts Škotiško viskio distilerija Skye saloje. 1823 metais Akcizų įstatymu Škotijoje beveik prieš 200 metų pirmą kartą buvo įteisinta legali viskio distiliacija, o pirmoji licencija Skye buvo išduota netrukus po to. Atidarant antrąją licencijuotą distileriją Skye saloje, buvo deklaruojame atsakomybė, įsipareigojimas vertinti paveldą ir kilmę. Distilerijos meistras ilgai ieškojo tikrosios Torabhaig išraiškos ir galiausiai sukūrė išskirtinį charakterį, kuris greitai virto savitu stiliumi, skonio profiliu, kurį vadiname "gerai temperuotomis durpėmis". Šis distilerijos stilius bus pagrindas, ant kurio statytas palikimas, kurio išraiška supilstyta į tris Legacy Series etikete pažymėtus viskius. 

  Torabhaig Whiskey Legacy Allt Gleann Single Malt Batch Streight leidiniui būdingi visi Torabhaig tipiniai bruožai, kurių galima tikėtis: ugnies dūmai, sūrumas, salyklo skonis ir saldūs, vanilės ir ąžuolo prieskoniai. Nefiltruotas ir nedažytas. Brandintas pirmo pripildymo ex-bourbon ąžuolo statinėse. Pradėtas pardavinėti nuo 2021 metų su etikete Allt Gleann - The Legacy Series, išpilstytas nedidelėmis partijomis iš ne daugiau kaip 30 statinių. 

  Nosyje ąžuolinė vanilė, paplūdimio laužo dūmai, cigarų dėžutė ir citrinos žievelė, sūrumas, salyklas ir saldūs, vanilės ir ąžuolo prieskoniai.

  Gomuryje durpių dūmas tęsiasi, atsiranda riebūs citrusiniai vaisiai, tropinių vaisių užuominos, vaniliniai sausainiai.

  Poskonis šiek tiek su sodo vaisiais, pikantiškais durpių dūmais ir jūros druska. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne