Viskis-Torabhaig Whiskey Legacy Allt Gleann Single Malt 46% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Torabhaig Whiskey Legacy Allt Gleann Single Malt 46% 0.7L + GB

  Isle of Skye 

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  46%
 • Aukso geltonumo spalvos Torabhaig Single Malt Scotch Whisky Allt Gleann - antrasis Legacy Series leidinys, išpilstytas 46% stirumo į butelius be dažiklių ir šalto filtravimo. Tai antrasis istorijoje Single Malt (vienalyčio salyklo) viskis iš Torabhaig distilerijos, esančios Isle of Skye saloje, kuri pirmą kartą įjungė degimo krosnis 2017 metais. Nuo 2021 metų šį viskį galima įsigyti su etikete Allt Gleann - The Legacy Series,perteikdamas Skye esmę - jame gausu skrudintų, rūkytų durpių ir jūrinio charakterio. Iš tiesų labai įspūdinga išraiška!

  Nosyje kvepia sumedėjusiu tabaku ir trapiais vaniliniais sausainiais. Žemės durpių dūmai ir citrinos žievelės dvelksmas dera su sūria jūrine rūkytų moliuskų natomis.

  Gomuryje durpės, medžio derva, aliejinga tekstūra, skrudinti sūdyti riešutai ir lengvos vaisių salotos. Gėlių kvapai, viržiai, pankoliai ir metalo, vaistinių pipirų prieskoniai.

  Poskonyje saldesnės vaisių natos su obuoliais ir kiviais, vaniliniu ąžuolu ir durpių dūmais, išliekantis jūros brizas ir sūrus uostamiesčio charakteris.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne