Viskis-Torabhaig Whiskey Legacy Allt Gleann Single Malt 46% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Torabhaig Whiskey Legacy Allt Gleann Single Malt 46% 0.7L

  Isle of Skye 

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Aukso geltonumo spalvos Torabhaig Single Malt Scotch Whisky Allt Gleann - antrasis Legacy Series leidinys, išpilstytas į 46 % butelius be dažiklių ir šalčio filtravimo. Tai antrasis istorijoje Sinle Malt (vienalyčio salyklo) viskis iš įdomios Torabhaig distilerijos, esančios Isle of Skye saloje, kuri pirmą kartą įjungė degimo krosnis 2017 metais. Nuo 2021 metų šį viskį galima įsigyti su etikete "Allt Gleann - The Legacy Series", išpilstytas nedidelėmis partijomis iš ne daugiau kaip 30 statinių, ir perteikia Skye esmę - jame gausu skrudintų, rūkytų durpių ir jūrinio charakterio. Iš tiesų labai įspūdinga išraiška!

  Nosyje kvepia sumedėjusiu tabaku ir trapiais vaniliniais sausainiais. Žemės durpių dūmai ir citrinos žievelės dvelksmas dera su sūria jūrine rūkytų moliuskų natomis.

  Gomuryje durpės, medžio derva, aliejinga tekstūra, skrudinti sūdyti riešutai ir lengvos vaisių salotos. Gėlių kvapai, viržiai, pankoliai ir metalo, vaistinių pipirų prieskoniai.

  Poskonyje saldesnės vaisių natos su obuoliais ir kiviais, vaniliniu ąžuolu ir durpių dūmais, išliekantis jūros brizas ir sūrus uostamiesčio charakteris.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne