Viskis-Tomatin Oloroso Sherry Casks 18YO 46% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Tomatin Oloroso Sherry Casks 18YO 46% 0.7L + GB

  Highland

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Brandinimas
  18YO
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  46%
 • Tomatin distilerija įkurta šalia Hill of the Juniper Bush (Kadagių krūmo kalnas), esančia Šiauriniame Highlands prie Inverness miesto. 1970 metais Tomatin buvo didžiausia salyklinė distilerija Škotijoje. Distilerija tapo pirmąja Škotijoje, kurią pilnai įsigyjo Japonai. Japonams šiai dienai priklauso Bowmore, Glen Garioch, Auchentoshan ir Ben Nevis distilerijos. Tomatin Oloroso Sherry Casks 18YO yra prabangus Pasaulinio lygio salyklinis viskis, brandintas tradicinėse ąžuolo statinėse ir baigtas brandinti pirmojo pripildymo Oloroso ex-chereso ąžuolo statinėse. Vytintų džiovintų abrikosų ir riešutų aromatai perauga į atogrąžų vaisių pliūpsnius su švelniais poskoniais. 

  Nosyje gana intensyvus, pilno kūno, juntamos vynuogės su žiemos prieskoniais, gvazdikėliais ir cinamonu, lydimos vanilinės tešlos ir švelnių dūmų aromatų, grakščiai persipinančių su tik ką nupjauta žole ir obuolių žievelėmis.

  Gomuryje gana saldus ir sodrus, juntamos miežių cukraus ir medaus korio natos. Šokoladinio apelsino ir kakavos užuominos, gausiai padengtos skrudinto ąžuolo dulkėmis.

  Poskonis ilgas ir galingas, su sausu ąžuolo ir pipirų prieskoniu. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne