Viskis-Tomatin 36YO 46.2% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Tomatin 36YO 46.2% 0.7L + GB

  Highland

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Brandinimas
  36YO
  Dėžutė
  MEDINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  46.2%
 • Tomatin distileria įkurta šalia Hill of the Juniper Bush (Kadagių krūmo kalnas), esančia Šiauriniame Highlands prie Inverness miesto. 1970 metais Tomatin buvo didžiausia salyklinė distilerija Škotijoje. Distilerija tapo pirmąja Škotijoje, kurią pilnai įsigyjo Japonai. Japonams šiai dienai priklauso Bowmore, Glen Garioch, Auchentoshan ir Ben Nevis distilerijos.

  Išskirtinis Single Malt (vieno salyklo) Škotiškas viskis Tomatin 36YO brandintas ex-bourbon ir ex-Oloroso chereso vyno statinėse. Mažos partijos leidinys - naujausias asortimentas papildytas 2015 metais 36 metų senumo leidimu. Natūralios spalvos ir nefiltruotas, jis pateikiamas aukščiausios kokybės medinėje dėžutėje su sunumeruotu sertifikatu kiekvienam pirkėjui. Kiekvienais metais visame pasaulyje išleidžiama 1 200 butelių.  

  Nosyje gyvybingas, ryškus vaisinis ir gėlių aromatai, tropinių vaisių aromatas persipina su žiemos prieskoniais iš Oloroso chereso statinės.

  Gomuryje sodrus, bet saldus, vaisiniai tonai perauga į ąžuolinį medaus iš viržių ir skrudintų kaštonų aromatą. Šio viskio gilumas atsispindi jo nepaprastai ilgame finiše, kuriame vaisių bangos išnyksta ir pereina į viliojantį žiemos prieskonių poskonį. 

  Prestižiniame 2023 metų San Francisko pasauliniame alkoholinių gėrimų konkurse (SFWSC)  Tomatin 36 Year Old Single Malt Scotch Whisky buvo pripažintas geriausiu viskio kategorijoje ir pateko tarp geriausių viskių visame pasaulyje. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne