Viskis-Talisker Port Ruighe 45.8% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Talisker Port Ruighe 45.8% 0.7L

  Islands

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  DŪMINIS
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  45.8%
 • Klasikinis škotiškas viskis iš Isle of Skye. Šios salos seniausioje distilerijoje jau nuo 1830 metų gaminami Talisker Single Malt Scotch Whisky viskiai, kurių kiekviename gurkšnyje - tai pačios Skye salos, vieno atokiausių, atšiauriausių, bet gražiausių Škotijos kraštovaizdžių, skonis. 

  Dvigubai brandintas ex-porto vyno statinėse. Port Ruighe, tariamas "Portree" yra galų kalba rašomas kadaise klestėjusio prekybos uosto Skye pavadinimas. Šis Single Malt viskis - tai tostas už Škotų prekybininkus, kurie drąsiai plaukiojo atvirose jūrose ir ženkliai prisidėjo prie vyno prekybos uoste kūrimo. Porto vyno skonis taurėje sujungia galingą Talisker jūrinį charakterį su sultingomis saldžiomis sodrių uogų vaisių natomis. Kiekviename gurkšnyje juntamas saldus dūmų, primenančių blėstančią malkų ugnį, dvelksmas ir prinokusių slyvų vaisių sodrumas. Talisker Port Ruighe sukurtas gurkšnoti gryną. Tai nepakeičiama dovana viskio žinovams, norintiems atrasti naujas dūminio salyklinio viskio skonio gelmes. Tai tikrai nėra įprastas Talisker - daug aliejinio saldumo, kaip "Turkish Delight" (ypač Fry's). Jei mėgstate vyno skonio viskį, šis bus kaip tik jums.  

  Nosyje traškūs "Turkish Delight" batonėliai, sūri karamelė, džiovintų vaisių prieskonių ir gaivūs portveino aromatai.

  Gomuryje dar daugiau "Turkish Delight" batonėlių, daug troškintų razinų, daug karamelinio saldumo ir rūkytos degintos irisinės natos.

  Poskonyje labiau išryškėja dūmai, saldumas pamažu išnyksta ir pereina į šokoladinio biskvito aomatus.

   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne