Viskis-Talisker 44YO Single Malt Whisky Forests of the Deep 49.1% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Talisker 44YO Single Malt Whisky Forests of the Deep 49.1% 0.7L + GB

  Isle of Skye

  Užsakomieji gėrimai 

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  DŪMINIS
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
 • Unikalios Skye salos kalvotoje pakrantėje, ant įlankos kranto, įsikūrusi sniego baltumo nedidelė Talisker viskio distilerija. 1831 metais distileriją įkūrė du broliai, o po jų mirties bandymus tęsti veiklą perėmė daugybė kitų veikėjų, tačiau jiems nelabai sekėsi iki finansų valdytojui ir viskio prekybininkui pavyko perimti šią įmonę. Iki 1928 metų Talisker viskis buvo distiliuojamas tris kartus, tačiau vėliau pradėtas distiliuoti tik du kartus. Po 1960 metais kilusio gaisro, distilerija buvo atstatyta. 

  Gimęs jūroje, skaidraus gintaro spalvos Talisker 44YO Single Malt Whisky Forests of the Deep buvo sukurtas kaip atspindys vandenynų galios ir grožio. Visame pasaulyje buvo išleisti tik 1997 šio viskio buteliai, įkvėpti Parley for the Oceans, Talisker partnerio, vadovaujamos ekspedicijos į vieną didžiausių pasaulyje jūros dumblių miškų netoli Gerosios vilties kyšulio išsaugojimo misijos. Ilgalaikės Talisker"ir Parley partnerystės tikslas remti jūrų ekosistemų apsaugą bei išsaugojimą visame pasaulyje. Ekspedicijos jachtoje buvo ir Talisker viskio statinės. Prieš išpilstant šį išskirtinį viskį į butelius, jis buvo baigtas brandinti ąžuolo statinėse, kurios buvo apdegintos naudojant Škotijos jūros dumblius ir drebulės medienos drožles. 

  Nosyje švelnus, su pipirų ir jūros dumblių dvelksmu, druskos kristalų, ąžuolo, citrinos žievelės ir irisų aromatų niuansais.

  Gomuryje dūmo saldumo, umami, pikantiškas, aliejingos minkštos tekstūros.

  Poskonis ilgai išliekantis su čili pipirų nata..
   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne